niedziela, 27 sierpnia 2017 r.

15:30
Kartuzy, Rynek
Burmistrz Kartuz zaprasza do skorzystania z oferty bezpłatnego zwiedzania miasta z przewodnikiem PTTK.
Letni Spacer po Kartuzach

09:00
Żukowo, Stadion, ul. Książąt Pomorskich
Siatkówka plażowa, przeciąganie liny, biegi przełajowe czy skok w dal. Między innymi w tych konkurencjach zmagać się będą uczestnicy zawodów.
Gminne Igrzyska Sportowe w Żukowie

13:00
Przodkowo, Stadion gminny
Rolnicy z Gminy Przodkowo za plony dziękować będą w ostatnią niedzielę sierpnia. Gwiazdą tegorocznych dożynek będzie Krzysztof Krawczyk.
Dożynki Gminno - Parafialne w Przodkowie

14:00
Szymbark
Paradny przejazd zabytkowych konnych sikawek strażackich, pokazy gaszenia pożarów z ich udziałem oraz wspólna biesiada przy kapeli kaszubskiej - tak zapowiada się V Wielka Parada Konnych Sikawek Strażackich.
V Wielka Parada Konnych Sikawek Strażackich

14:00
Miechucino, Park Rekreacyjny
Dożynki Gminy Chmielno tym razem odbędą się w Parku Rekreacyjnym nad Jeziorem Wielkim w Miechucinie. W programie wiele atrakcji.
Dożynki Gminy Chmielno 2017

14:00
Chwaszczyno, plac gminny, ul. Węglowa
Kaszubski Idol LIVE, Kabaret Pùrtcë, Zespół Pieśni i Tańca "Kaszëbskô Rodzëzna" oraz wielu innych wykonawców gościć będzie na scenie VIII Festynu Kaszubskiego w Chwaszczynie.
Dożynki Parafialne oraz VIII Festyn Kaszubski w Chwaszczynie

14:00
Wyczechowo, Ecofarma
Tegoroczne Dożynki Gminy Somonino odbędą się na Ecofarmie w Wyczechowie. W programie tradycyjne uroczystości, jak również sporo muzyki tanecznej.
Dożynki Gminy Somonino

14:00
Żukowo, Hala Widowiskowo- Sportowa, ul. Armii Krajowej 2 E
Złota Tabakiera Kaszub, zalicza się do rankingu Masters Kaszëbë 2017. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych.
Złota Tabakiera Kaszub - Turniej Gry w Baśkę

16:00
Żukowo, Stadion, ul. Książąt Pomorskich
Dorawa, Brzoza, Czapiewski, Schabowski, Lademan i Toczek. Ci czołowi zawodnicy już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia zawalczą o tytuł najsilniejszego. Strongmani zmierzą się w Żukowie.
Żukowski Gryf - zawody Strongman

17:00
Kartuzy, Rynek
Ostatni z cyklu koncertów pn. "Muzyka świata" odbędzie się na Rynku w Kartuzach. Tym razem wystąpi zespół z greckim repertuarem.
Muzyka świata na kartuskim Runku

17:30
Żukowo, Kościół pw. Miłosierdzia Bożego, ul. Siostry Faustyny 1
II Letni Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Żukowie dobiega końca. W niedzielę 28 sierpnia odbędzie się ostatni koncert z cyklu.
II Letni Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Żukowie

 
Żukowo, Publiczne Gimnazjum nr 2
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Heweliusz zaprasza na zajęcia dodatkowe. Z projektu "Komunikacja z gwiazdami" skorzystać mogą obecni szóstoklasiści. Zapisy do końca czerwca.
Zajęcia pn. "Komunikacja z gwiazdami" dla szóstoklasistów z Żukowa
« sierpień 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd