sobota, 7 października 2017 r.

09:00
Kościerzyna, Hala Sokolnia, ul. Władysława Sikorskiego 20
Kościerska Giełda Mam, czyli miejsce, w którym można sprzedać i kupić nowe lub używane ubranka, zabawki, gry, foteliki czy akcesoria dziecięce. Edycja jesienna odbędzie się 7 października.
Jesienna Giełda Mam w Kościerzynie

10:00
Somonino, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ceynowy 1 A
Celem imprezy jest między innymi popularyzacja królewskiej gry. Pojedynki rozgrywają się systemem szwajcarskim - siedem rund.
XVI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego w Szachach - "Somonino 2017"

10:00
Szymbark, Centrum Edukacji Ekologicznej
W ramach Dnia Krajobrazu, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Szymbarku zaprasza na rajd rowerowy. W programie przede wszystkim odkrywanie terenu.
Rajd Rowerowy "Rowerem przez Kaszuby"

16:30
Egiertowo, Szkoła Podstawowa
W dniach 7-8 października w Egiertowie odbędzie się Nocny Rajd na Orientację Jesienny Tułacz. To już XXIX edycja tego kultowego Rajdu, jednego z najatrakcyjniejszych na Pomorzu.
Jesienny Tułacz 2017

19:00
Kartuzy, Galeria Refektarz, ul. Klasztorna 5
Galeria Refektarz w Kartuzach zaprasza w sobotę 7 października na wernisaż pokonkursowej ogólnopolskiej wystawy "4 Studenckie Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej im. prof. Józefa Kopczyńskiego".
Wernisaż wystawy "4 Studenckie Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej im. prof. Józefa Kopczyńskiego"

 
Chmielno, Ośrodek Wypoczynkowy Krefta
Międzynarodowy Spływ Kajakowy "Złote Liście", to pięciodniowa impreza kajakowa, której trasa przebiega przez najpiękniejsze zakątki Kaszub. Uczestnicy będą mieli też okazję poznać bliżej kulturę kaszubską.
Międzynarodowy Spływ Kajakowy "Złote Liście"
« październik 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd