niedziela, 8 października 2017 r.

16:30
Egiertowo, Szkoła Podstawowa
W dniach 7-8 października w Egiertowie odbędzie się Nocny Rajd na Orientację Jesienny Tułacz. To już XXIX edycja tego kultowego Rajdu, jednego z najatrakcyjniejszych na Pomorzu.
Jesienny Tułacz 2017

09:00
Skrzeszewo
Canicross to forma aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, łącząca wysiłek fizyczny z formą dogoterapii. Polega na pokonaniu trasy w terenie (od 2,5 km do 7 km) z psem przypiętym do uczestnika za pomocą linki z amortyzatorem.
Trening Canicross w Skrzeszewie

09:00
Kobysewo, stacja paliw Orion
Pierwszy zlot miłośników kultowego już Fiata 126 p na Kaszubach odbędzie się w Kobysewie. W imprezie może wziąć udział każdy miłośnik popularnych niegdyś "maluchów".
I Kaszubski Zlot Fiata 126p

11:30
Mściszewice, kościół p.w. WNMP
Tradycyjnie mszą świętą i wspólnym ogniskiem, motocykliści z Mściszewic zakończą swój sezon. Uroczystość odbędzie się w niedzielę.
Zakończenie sezonu motocyklowego w Mściszewicach

13:00
Przyjaźń, ul. Szkolna
V Bieg Przyjaźni Pamięci 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty o dystansie 15 kilometrów to wielki finał tegorocznej, Największej Imprezy Biegowej Polski Północnej "Kaszuby Biegają".
Wielki Finał Kaszuby Biegają 2017 - V Bieg Przyjaźni

17:00
Żukowo, Hala Widowiskowo- Sportowa, ul. Armii Krajowej 2 E
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gminnego Klubu Sportowego "Żukowo" zaprasza na mecz o Mistrzostwo I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn.
Mecz I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn

 
Brodnica Górna, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze
Wszyscy miłośnicy żeglarstwa, zarówno zawodnicy jak i amatorzy, mogą wziąć udział we wspólnej rywalizacji i dobrej żeglarskiej zabawie, która kończy tegoroczny niezwykle udany sezon regatowo - szkoleniowy.
Regaty "Błękitna Wstęga"

 
Chmielno, Ośrodek Wypoczynkowy Krefta
Międzynarodowy Spływ Kajakowy "Złote Liście", to pięciodniowa impreza kajakowa, której trasa przebiega przez najpiękniejsze zakątki Kaszub. Uczestnicy będą mieli też okazję poznać bliżej kulturę kaszubską.
Międzynarodowy Spływ Kajakowy "Złote Liście"
« październik 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd