piątek, 16 marca 2018 r.

17:00
Sianowo, Sanktuarium Królowej Kaszub
Po raz piętnasty Kaszubi spotkają się na Kaszubskiej Drodze Krzyżowej w Sianowie. Rozważania pasyjne przeczytają uznani lektorzy całego kaszubskiego regionu.
XV Kaszubska Droga Krzyżowa

18:00
Żukowo, Restauracja Jagoda
W najbliższy piątek w Żukowie odbędzie się wręczenie Gminnej Nagrody Sucovia. Podczas uroczystości wystąpi Siergiej Kriuczkow & Riverboat Ramblers, a galę poprowadzi Bożena Olechnowicz.
Gala Gminnej Nagrody Sucovia

 
Banino, Szkoła Podstawowa
Zwiedzanie szkoły, lekcje otwarte, przedstawienie szkoły oraz prezentacja klas. Tak zapowiada się Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Baninie.
Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Baninie

 
Dziemiany / Kalwaria Wielewska
Na trzech trasach odbędzie się 10. Ekstremalna Droga Krzyżowa w Dziemianach. W tym roku swój udział zadeklarowało już dwustu uczestników.
Ekstremalna Droga Krzyżowa w Dziemianach

 
Kartuzy, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Gdańska 15
W ramach obchodów 100 - lecia odzyskania niepodległości Polski, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Żurakowskiego w Kartuzach oraz Towarzystwo Upiększania Miasta Kartuz, zapraszają na prelekcję Ronalda Werelicha.
Prelekcja Ronalda Werelicha

 
Goręczyno, Zespół Szkół
Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Reprezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatów Województwa Pomorskiego "Dwie Rakiety" w Goręczynie, odbędzie się 16 marca.
XVII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego "Dwie Rakiety"

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Kino za Rogiem w Chmielnie zaprasza miłośników dobrego filmu. W repertuarze sporo propozycji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
Repertuar Kina za Rogiem w Chmielnie - propozycje dla dorosłych

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Kino za Rogiem w Chmielnie zaprasza miłośników dobrego filmu. W repertuarze sporo propozycji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
Repertuar Kina za Rogiem w Chmielnie - propozycje dla dzieci
« marzec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd