czwartek, 22 marca 2018 r.

17:00
Sierakowice, Orlik, ul. Kubusia Puchatka 7
W związku z planowanym przeprowadzeniem badań mammograficznych w Sierakowicach, które odbędzie się 9 maja 2018, dodatkowo dnia 22 marca w Sierakowicach odbędzie się seminarium edukacyjne dla kobiet w wieku 50-69 oraz ich rodzin.
Seminarium edukacyjno - informacyjne dot. profilaktyki raka piersi

18:00
Łapalice, strażnica OSP, ul. Chmieleńska 11
Burmistrz Kartuz oraz Polska Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku, zapraszają na spotkanie dotyczące gazyfikacji Łapalic.
Spotkanie ws. gazyfikacji Łapalic

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Kino za Rogiem w Chmielnie zaprasza miłośników dobrego filmu. W repertuarze sporo propozycji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
Repertuar Kina za Rogiem w Chmielnie - propozycje dla dorosłych

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Kino za Rogiem w Chmielnie zaprasza miłośników dobrego filmu. W repertuarze sporo propozycji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
Repertuar Kina za Rogiem w Chmielnie - propozycje dla dzieci

 
Żukowo, Urząd Gminy, ul. Gdańska 15
Żukowianie znów będą mogli zdecydować na co wydać pieniądze z gminnego budżetu. Czekamy na propozycje inwestycji, które mieszkańcy chcieliby widzieć na swoich osiedlach.
Składanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Żukowie

 
Kociewie / Kaszuby
Zjednoczą siły - pobiegną po marzenia niepełnosprawnych dzieci. Pracownicy oraz rodzice podopiecznych Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie postanowili zjednoczyć siły i biec wspólnie po Kociewiu i Kaszubach dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży.
Charytatywna sztafeta biegowa
« marzec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd