sobota, 14 kwietnia 2018 r.

09:00
Garczyn, Powiatowe Centrum Młodzieży im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Związek Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko - Pomorski, zaprasza na zajęcia strzeleckie. Szkolenie jest bezpłatne i kierowane do wszystkich chętnych.
Bezpłatne szkolenie strzeleckie

12:00
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Wymień zawartość swojej szafy i przyszpil ciucha - pod takim hasłem Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie, organizuje pierwszą Chmieleńską Giełdę Mam.
Chmieleńska Giełda Mam

16:00
Żukowo, Hala widowiskowo- sportowa, ul. Armii Krajowej 2E
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gminnego Klubu Sportowego "Żukowo" zaprasza na mecz o Mistrzostwo I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn.
Mecz SPR GKS  Żukowo ​- OKPR Warmia Energa Olsztyn

18:30
Sierakowice, Zabytkowy Drewniany Kościół
Sierakowicki młody zespół Pivnic Band zagra koncert charytatywny. W sobotę, 14 kwietnia w Zabytkowym Drewnianym Kościele w Sierakowicach odbędzie się koncert połączony ze zbiórką pieniędzy na rzecz zmagającego się z dziecięcym porażeniem mózgowym Kamila.
Rockowy koncert charytatywny w Sierakowicach

19:00
Kartuzy, Galeria Refektarz
Wiosna Młodych 2018 w Galerii Refektarz zainaugurowana zostanie w sobotę, 14 kwietnia. W programie prezentacja prac oraz koncert Zespołu Kameralnego Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.
Wiosna Młodych w Galerii Refektarz

19:00
Sulęczyno, sala OSP
"Accordion Virtuoso" to pierwszy i długo wyczekiwany album tego typu w Polsce. Płyta utrzymana jest w konwencji muzyki rozrywkowej, ale co ważne w wydaniu wirtuozowskim. Nie nagrywane i przez wielu zapomniane utwory to klasyka akordeonu, która w wykonaniu Pawła A. Nowaka uzyskała nowy blask.
Premiera płyty Pawła Nowaka

 
Chwaszyno, Strefa Kultury, ul. Żeromskiego 9
Włodarze gminy Żukowo oraz przedstawiciele sołectwa Chwaszczyno, zapraszają mieszkańców na uroczyste otwarcie Strefy Kultury w Chwaszczynie.
Otwarcie Strefy Kultury w Chwaszczynie

 
Żukowo, Urząd Gminy, ul. Gdańska 15
Żukowianie znów będą mogli zdecydować na co wydać pieniądze z gminnego budżetu. Czekamy na propozycje inwestycji, które mieszkańcy chcieliby widzieć na swoich osiedlach.
Składanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Żukowie

 
Miechucino, Zespół Szkół
Podsumowanie Powiatowych Turniejów Klasyfikacyjnych w tenisie stołowym odbędzie się w dniach 13 - 14 kwietnia w Miechucinie.
Święto Tenisa Stołowego w powiecie kartuskim
« kwiecień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd