sobota, 21 kwietnia 2018 r.

11:05
Żukowo
Rozwijaj swoją pasję, miej satysfakcję z postępów, poczuj więcej energii, uwolnij i zrelaksuj się, bądź szczęśliwy, żyj zdrowo i podziwiaj piękno przyrody - tak organizator zachęca do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Biegowego grand Prix Kaszub.
Biegowe Grand Prix Kaszub - etap 2

 
Żukowo
"Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" to akcja promocyjna, która od kilku lat z powodzeniem organizowana jest w gminach na terenie Województwa Pomorskiego.
"Weekend za pół ceny" w Żukowie

 
Kartuzy
"Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" to akcja promocyjna, która od kilku lat z powodzeniem jest organizowana w gminach na terenie Województwa Pomorskiego (w gminie Kartuzy po raz drugi).
"Weekend za pół ceny" w Kartuzach

 
Złota Góra w Brodnicy Górnej, CSWiPR, ul. Żeglarska 4
Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze zainauguruje pomorski sezon żeglarski. Przed uczestnikami dwa dni regat oraz oficjalne otwarcie sezonu.
Otwarcie pomorskiego i kartuskiego sezonu żeglarskiego 2018

 
Mojusz, Szkoła Podstawowa
Mistrzostwa Gminy Sierakowice są finałem rozgrywek sportowych Ligi Baśki Powiatu Kartuskiego 2017/18, która była rozgrywana w Szkole Podstawowej w Mojuszu.
Mistrzostwa Gminy Sierakowice w Baśce

 
Żukowo, Urząd Gminy, ul. Gdańska 15
Żukowianie znów będą mogli zdecydować na co wydać pieniądze z gminnego budżetu. Czekamy na propozycje inwestycji, które mieszkańcy chcieliby widzieć na swoich osiedlach.
Składanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Żukowie

 
Choczewo
W najbliższy weekend rusza 55. edycja Ekstremalnego Rajdu na Orientację Harpagan. Tym razem rajd odbędzie się w Choczewie.
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan
« kwiecień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd