czwartek, 3 maja 2018 r.

09:15
Kartuzy
Burmistrz Kartuz oraz Zarząd Powiatu Kartuskiego mają zaszczyt zaprosić na gminno-powiatowe uroczystości obchodów 227. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w Kartuzach.
Gminno - powiatowe obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

11:00
Żukowo
Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski oraz proboszcz parafii pw. WNMP ks. Krzysztof Sagan, zapraszają mieszkańców na uroczystości obchodów Święta Konstytucji 3 Maja.
Święto Konstytucji 3 maja w Żukowie

11:00
Stężyca
Uroczystości rozpoczną się w kościele pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej, skąd po mszy św. delegacja i poczty sztandarowe przejdą pod figurkę Matki Bożej na dalszą część obchodów.
Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Stężycy

12:00
Sierakowice, Pomnik Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej
Wójt Gminy Sierakowice, Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie o/Sierakowice, Parafia św. Marcina w Sierakowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach, zapraszają na uroczystości 3-Majowe w Sierakowicach.
Uroczystości 3-Majowe w Sierakowicach

17:00
Kartuzy, kościół pw. św. Kazimierza, ul. Rynek
Koncert pod dyrekcją Jacka Brzoznowskiego, z udziałem Konstantego Andrzeja Kulki, z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, odbędzie się w czwartek w Kartuzach.
Koncert Cappelli Gedanensis

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Spędź majówkę z rodziną, przyjaciółmi i przyjdź do Kina w Chmielnie. Tak Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zachęca do filmowego weekendu majowego. W repertuarze propozycje zarówno dla dzieci,jak i dorosłych.
Majówka w Kinie za Rogiem

 
Stężyca, Marina Wodna
Od 2 do 3 maja rozegrany zostanie IV Żeglarski Puchar Kaszub, zaś od 4 do 6 maja rywalizować będą żeglarze w klasie Cadet. Na pięciodniowe zawody nad jeziorem Raduńskim Górnym, zaprasza wójt gminy Stężyca.
IV Żeglarski Puchar Kaszub i Regaty Żeglarskie w klasie Cadet
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd