piątek, 11 maja 2018 r.

09:00
Kartuzy, Inspektorat ZUS, ul. Floriana Ceynowy 5
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kartuzach we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach organizuje w swojej siedzibie Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem "Sięgnij po sukces" i jest adresowana do aktywnych zawodowo osób z niepełnosprawnością i ich pracodawców.
Dzień Osób z Niepełnosprawnością w Kartuzach

18:00
Kartuzy, Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Majkowskiego 5
Towarzystwo Miłośników Kartuz i Państwowa Szkoła Muzyczna serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkanie z urodzoną w Kartuzach pisarką Martyną Bunda, połączone z promocją jej książki pt. "Nieczułość".
Spotkanie z autorką książki "Nieczułość"

18:00
Kartuzy, Sala widowiskowa Kartuskiego Centrum Kultury, ul. Klasztorna 1
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na koncert w wykonaniu chóru "Spotkanie" z Berlina pod dyrekcją Agnieszki Wolf, który zaprezentuje polskie i niemieckie utwory.
Mały koncert chóralny

 
Stężyca, plac przy Ośrodku Zdrowia, ul. Abrahama 11
Masz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię? Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia. To niewielki odsetek w porównaniu do innych państw, gdzie w badaniach mammograficznych uczestniczy ponad 70 % uprawnionych pań.
Bezpłatna mammografia w Stężycy

 
Żukowo
Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego.
"Rowerowy Maj" w gminie Żukowo

 
Żukowo, plac przy Urzędzie Gminy, ul. Gdańska 50
Masz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię? Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia.
Badania mammograficzne w Żukowie
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd