niedziela, 20 maja 2018 r.

13:00
Sierakowice, stadion
Najtrudniejszy bieg na Kaszubach, czyli Sierakowicka '15, odbędzie się 20 maja. Trasa to nie lada wyzwanie nawet dla najbardziej wytrwałych biegaczy.
IV Sierakowicka '15

13:10
Chwaszczyno, Hala Sportowa Szkoły Podstawowej, ul. Mickiewicza 16
Turniej sportowy Sucovia Cup, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2018, rozegrany zostanie 20 maja w Chwaszczynie.
Sucovia Cup

14:00
Kartuzy, Park Solidarności
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach zaprasza na obchody Międzynarodowego Dnia Rodziny pod hasłem "Rodzina Razem" skierowane do rodzin z gminy Kartuzy.
Obchody Międzynarodowego Dnia Rodziny w Kartuzach

14:00
Łyśniewo, Szkoła Podstawowa
Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa w Łyśniewie zaprasza na piknik rodzinny. W programie m.in. program rekreacyjno - sprawnościowy z Grodu Gotów.
Piknik Rodzinny w Łyśniewie

15:30
Sierakowice, Zabytkowy Drewniany Kościół
Wójt Gminy Sierakowice zaprasza na koncert pieśni patriotycznych pt. "Witaj Majowa Jutrzenko" w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich.
Koncert pieśni patriotycznych w Sierakowicach

 
Żukowo
Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego.
"Rowerowy Maj" w gminie Żukowo

 
Chmielno
Tegoroczna Kaszubska Włóczęga odbędzie się w Chmielnie. Jest to jeden z bardziej wymagających rajdów na orientację, który lubi uczestników wprowadzać w błąd. Start 19 maja.
XIII Kaszubska Włóczęga
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd