piątek, 1 czerwca 2018 r.

21:00
Kartuzy, Szynk Tabaka, ul. Jeziorna
Sierakowicki zespół rockowy The Mind Seekers zagra koncert w Szynku Tabaka. Wstęp wolny.
The Mind Seekers w Tabace

 
Kartuzy, KS Dziesiątka, ul. Kościerska 1 A
W Dzień Dziecka strzelnica będzie otwarta dla wszystkich dzieci, które chciałby poznać strzelectwo sportowe na strzelnicy KS Dziesiątka.
Dzień Dziecka na kartuskiej strzelnicy
sobota, 2 czerwca 2018 r.

09:00
Ostrzyce, parking
Klub Wędkarstwa Sportowego "Kaszub" z Somonina oraz Koło PZW nr 118 Somonino zapraszają na zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.
Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka w Ostrzycach

14:00
Mojusz, Szkoła Podstawowa
Podczas XIII Festynu Rodzinnego, który odbędzie się w Mojuszu, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wszystkie zabawy poprowadzi bajkowa postać.
XIII Festyn Rodzinny w Mojuszu

14:00
Zawory, plac przy remizie OSP
Impreza rozpoczyna się o 14:00 przy remizie w Zaworach. Na dzieci czeka moc atrakcji, od zabaw z animatorkami, konkursów, przejażdżki ciuchcią, pokazem strażaków OSP po szaleństwo na dmuchanym zamku.
Dzień Dziecka w Zaworach

15:00
Miechucino, remiza OSP
Dźwięk syreny alarmowej rozpocznie Dzień Otwarty Ochotniczej Straży Pożarnej w Miechucinie. Tego dnia, odwiedzający będą mogli poznać od środka życie jednostki.
Dzień Otwarty OSP Miechucino

 
Złota Góra, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wolny weekend czerwcowy w Festynie Rodzinnym, który odbędzie się w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotą Górę w Brodnicy Górnej.
Festyn Rodzinny na Złotej Górze
niedziela, 3 czerwca 2018 r.

09:00
Borowo, świetlica
W świetlicy w Borowie po raz kolejny rusza kiermasz roślin wraz z kawiarenką. To dobry moment na zakup sadzonek do ogrodu. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony jako darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia Dla Borowa.
Kiermasz roślin w Borowie

13:00
Mirachowo, boisko sportowe
Na terenie powiatu kartuskiego od czerwca do sierpnia odbywać się będą zawody sportowo- pożarnicze. W pierwszych, które zaplanowano na 3 czerwca, zmierzą się druhowie z terenu gminy Kartuzy. Zawody odbędą się w Mirachowie.
Zawody sportowo - pożarnicze gminy Kartuzy

13:00
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
Burmistrz gminy Żukowo zaprasza na Dzień Dziecka. Jak co roku w Parku nad Jeziorkiem nie zabraknie licznych atrakcji dla najmłodszych, ale również dla starszych. Zaplanowano pokazy strażackie, będą też symulatory bezpiecznej jazdy, dachowania, a także kurs pierwszej pomocy. Na zakończenie koncert Antka Smykiewicza.
Dzień Dziecka i Festyn "Jesteśmy wśród Was"

14:00
Kartuzy, Park Solidarności
Zarząd Powiatu Kartuskiego oraz Burmistrz Kartuz zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie m.in. wesołe miasteczko, malowanie koszulek i konkursy z nagrodami.
Dzień Dziecka i Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

15:00
Grzybno, plac przy kościele
Konkurencje sportowe na wesoło, loteria, gofry i atrakcyjne nagrody - tak zapowiada się V Olimpiada Parafialna, która odbędzie się 3 czerwca w Grzybnie.
V Olimpiada Parafialna w Grzybnie

17:00
Kościerzyna, Hala Sokolnia, ul. Władysława Sikorskiego 20
Zespół Rytm zaprasza na Taneczne Show, które odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca w kościerskiej Hali Sokolnia. Początek o godzinie 17.00. Na uczestników wydarzenia czekać będzie loteria z nagrodami.
Taneczne Show w Sokolni

 
Sierakowice
Rekolekcje rozpoczną się Dniem dla Rodzin, 3 czerwca. Na zakończenie odbędzie się koncert zespołu "Na Cały Głos" z Pelplina.
Rekolekcje i koncert przy Ołtarzu Papieskim w Sierakowicach
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd