niedziela, 3 czerwca 2018 r.

09:00
Borowo, świetlica
W świetlicy w Borowie po raz kolejny rusza kiermasz roślin wraz z kawiarenką. To dobry moment na zakup sadzonek do ogrodu. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony jako darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia Dla Borowa.
Kiermasz roślin w Borowie

13:00
Mirachowo, boisko sportowe
Na terenie powiatu kartuskiego od czerwca do sierpnia odbywać się będą zawody sportowo- pożarnicze. W pierwszych, które zaplanowano na 3 czerwca, zmierzą się druhowie z terenu gminy Kartuzy. Zawody odbędą się w Mirachowie.
Zawody sportowo - pożarnicze gminy Kartuzy

13:00
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
Burmistrz gminy Żukowo zaprasza na Dzień Dziecka. Jak co roku w Parku nad Jeziorkiem nie zabraknie licznych atrakcji dla najmłodszych, ale również dla starszych. Zaplanowano pokazy strażackie, będą też symulatory bezpiecznej jazdy, dachowania, a także kurs pierwszej pomocy. Na zakończenie koncert Antka Smykiewicza.
Dzień Dziecka i Festyn "Jesteśmy wśród Was"

14:00
Kartuzy, Park Solidarności
Zarząd Powiatu Kartuskiego oraz Burmistrz Kartuz zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie m.in. wesołe miasteczko, malowanie koszulek i konkursy z nagrodami.
Dzień Dziecka i Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

15:00
Grzybno, plac przy kościele
Konkurencje sportowe na wesoło, loteria, gofry i atrakcyjne nagrody - tak zapowiada się V Olimpiada Parafialna, która odbędzie się 3 czerwca w Grzybnie.
V Olimpiada Parafialna w Grzybnie

17:00
Kościerzyna, Hala Sokolnia, ul. Władysława Sikorskiego 20
Zespół Rytm zaprasza na Taneczne Show, które odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca w kościerskiej Hali Sokolnia. Początek o godzinie 17.00. Na uczestników wydarzenia czekać będzie loteria z nagrodami.
Taneczne Show w Sokolni

 
Sierakowice
Rekolekcje rozpoczną się Dniem dla Rodzin, 3 czerwca. Na zakończenie odbędzie się koncert zespołu "Na Cały Głos" z Pelplina.
Rekolekcje i koncert przy Ołtarzu Papieskim w Sierakowicach
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd