piątek, 8 czerwca 2018 r.

17:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika
W programie balonowy zawrót głowy, los szczęścia, mistrzostwa rodziców w rzucie beretem czy pokaz strażacki. Nie zabraknie również poczęstunku i występów artystycznych w wykonaniu uczniów. Tak zapowiada się Festyn Kaszubski, który 8 czerwca odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Kartuzach.
Festyn Kaszubski w "Dwójce"

18:00
Kartuzy, Kawiarenka Pod Refektarzem, ul. Klasztorna 3
Najpiękniejsze arie i songi z oper, operetek i musicali w wykonaniu Krzysztofa Bobrzeckiego oraz Anny Mikolon będzie można usłyszeć w piątek, 8 czerwca w Kawiarence Pod Refektarzem.
Koncert w Kawiarence Pod Refektarzem

18:00
Kartuzy, Muzeum Kaszubskie, ul. Kościerska 1
Muzeum Kaszubskie w Kartuzach zaprasza na pokaz prac artystki Anny Skuczyńskiej, Filcem malowane. Pokazowi towarzyszyć będzie prezentacja filcowania na mokro, lekcja pokazowa tanga argentyńskiego oraz pokaz tanga w wykonaniu Elżbiety Wilk i Krzysztofa Kwintala.
Pokaz prac Anny Skurczyńskiej

18:00
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Koło Terenowe PiS w Kartuzach zaprasza na spotkanie w ramach cyklu pod nazwą: "Polska jest jedna" z Tomaszem Porębą - europosłem, które odbędzie się w Chmielnie.
Spotkanie z europosłem Tomaszem Porębą

 
Kartuzy / Zgorzałe
W dniach 8 - 9 czerwca, przedstawiciele organizacji pozarządowych wezmą udział w konferencji Powiatowe Forum III Sektora, w Kartuzach i Zgorzałem. Tegoroczne forum w całości poświęcone będzie rozwojowi współpracy samorządów terytorialnych z organizacjami pozarządowymi w obszarze kultury.
Powiatowe Forum III Sektora

 
Wdzydze Kiszewskie
8 czerwca we Wdzydzach Kiszewskich startuje II Festiwal Biegów Polski Północnej. Impreza potrwa do niedzieli 10 czerwca. Biegacze z całego kraju w ciągu trzech dni będą walczyć o tytuł Hard Runnera, pokonując 5 dystansów. Odbędą się występy artystyczne, bieg przebierańców, marsz nordic walking, rajd rowerowy, biegi dzieci i wiele innych.
Festiwal Biegów Polski Północnej
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd