sobota, 9 czerwca 2018 r.

10:00
Banino, Szkoła Podstawowa im.ks.prałata Józefa Bigusa w Baninie, ul. Tuchomska 15
III Powiatowy Konkurs Kaszubskich Zespołów Dziecięcych Wokalno-Tanecznych "Òd se cos dac" odbędzie się 9 czerwca w Baninie.
III Powiatowy Konkurs Kaszubskich Zespołów Dziecięcych Wokalno-Tanecznych "Òd se cos dac"

12:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja 14
Kartuska Jedynka zaprasza całe rodziny na pełen atrakcji Festyn Rodzinny. W programie m.in. przedstawienie dla rodziców w wykonaniu najmłodszych dzieci, pokazy taneczne, parkour czy rekonstrukcje wojskowe.
Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach

14:00
Stężyca, Amfiteatr
Na festyn z okazji Dnia Dziecka połączony z pokazami strażackimi oraz Mistrzostwami Województwa Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym, zaprasza gmina Stężyca.
Rodzinny Piknik Strażacki z okazji Dnia Dziecka w Stężycy

 
Lubań, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Coroczna impreza to czas poświęcony rolnikom, owocom ich pracy hodowlanej oraz perspektywom rozwoju rolnictwa w najbliższych latach. Nieodłącznym elementem Pomorskich Agro Targów będzie Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
XXVII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych

 
Gdańsk Oliwa / Sianowo
Po raz czwarty z Oliwy wyruszy pielgrzymka rowerowa do Sianowa. To 33 - kilometrowa trasa, jak zapewniają organizatorzy, dostosowana również do dzieci.
IV Pielgrzymka Rowerowa do Sianowa

 
Gmina Sierakowice, Orliki
Orlik Open V - to turniej tenisa ziemnego dla mężczyzn, który odbędzie się na kortach tartanowych obiektów Orlik 2012 gminy Sierakowice. Już po raz piąty tenisiści będą walczyć o nagrody. Turniej rozgrywany będzie w czasie wakacji.
Turniej tenisa ziemnego w gminie Sierakowice

 
Kartuzy / Zgorzałe
W dniach 8 - 9 czerwca, przedstawiciele organizacji pozarządowych wezmą udział w konferencji Powiatowe Forum III Sektora, w Kartuzach i Zgorzałem. Tegoroczne forum w całości poświęcone będzie rozwojowi współpracy samorządów terytorialnych z organizacjami pozarządowymi w obszarze kultury.
Powiatowe Forum III Sektora

 
Wdzydze Kiszewskie
8 czerwca we Wdzydzach Kiszewskich startuje II Festiwal Biegów Polski Północnej. Impreza potrwa do niedzieli 10 czerwca. Biegacze z całego kraju w ciągu trzech dni będą walczyć o tytuł Hard Runnera, pokonując 5 dystansów. Odbędą się występy artystyczne, bieg przebierańców, marsz nordic walking, rajd rowerowy, biegi dzieci i wiele innych.
Festiwal Biegów Polski Północnej
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd