niedziela, 10 czerwca 2018 r.

09:40
Kartuzy / Żukowo / Banino / Gdańsk Śródmieście
Już 10 czerwca przez Trójmiasto i okolice przejadą uczestnicy Wielkiego Przejazdu Rowerowego. Peleton wyruszy również z Kartuz, aby w godzinach popołudniowych dotrzeć na finał imprezy, który odbędzie się na sopockich Błoniach.
22. Wielki Przejazd Rowerowy - Peleton Kartuski

12:00
Kamienica Królewska, Szkoła Podstawowa
Dyrektor, nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Kamienicy Królewskiej zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się z okazji Dnia Dziecka.
Festyn z okazji Dnia Dziecka w Kamienicy Królewskiej

13:00
Sierakowice, stadion
Na terenie powiatu kartuskiego od czerwca do sierpnia odbywać się będą zawody sportowo- pożarnicze. 10 czerwca zmierzą się druhowie z terenu gminy Sierakowice.
Zawody sportowo - pożarnicze gminy Sierakowice

14:00
Dzierżążno, Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Edukacji Narodowej 4A
Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie zaprasza na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W programie m.in. występy szkolnych zespołów, zabawa taneczna i gwiazda wieczoru - Energy Band.
Festyn z okazji Dnia Dziecka w Dzierżążnie

15:00
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
Żukowski Park nad Jeziorkiem, 10 czerwca zamieni się w arenę dla strongmanów. Najsilniejsi zmagać się będę w Eliminacjach Mistrzostw Świata Masters 2018.
Eliminacje Mistrzostw Świata Masters 2018

15:00
Miechucino, plaża nad jeziorem Wielkim
Po raz ósmy nad jeziorem Wielkim w Miechucinie odbędzie się festyn rodzinny. W programie m.in. rodzinne konkurencje sportowe czy koncert pieśni patriotycznej.
VIII Festyn Rodzinny w Miechucinie

 
Brodnica Górna, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze
Czwarta edycja Triathlon Kartuzy na terenie Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu Złota Góra, odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca. Zawody kierowane są zarówno do początkujących jak i bardziej doświadczonych zawodników. Dla jednych ma być to świetna zabawa. a dla drugich solidny trening na wymagającej trasie MTB.
Kartuzy Triathlon MTB

 
Wdzydze Kiszewskie
8 czerwca we Wdzydzach Kiszewskich startuje II Festiwal Biegów Polski Północnej. Impreza potrwa do niedzieli 10 czerwca. Biegacze z całego kraju w ciągu trzech dni będą walczyć o tytuł Hard Runnera, pokonując 5 dystansów. Odbędą się występy artystyczne, bieg przebierańców, marsz nordic walking, rajd rowerowy, biegi dzieci i wiele innych.
Festiwal Biegów Polski Północnej

 
Lubań, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Coroczna impreza to czas poświęcony rolnikom, owocom ich pracy hodowlanej oraz perspektywom rozwoju rolnictwa w najbliższych latach. Nieodłącznym elementem Pomorskich Agro Targów będzie Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
XXVII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych

 
Gmina Sierakowice, Orliki
Orlik Open V - to turniej tenisa ziemnego dla mężczyzn, który odbędzie się na kortach tartanowych obiektów Orlik 2012 gminy Sierakowice. Już po raz piąty tenisiści będą walczyć o nagrody. Turniej rozgrywany będzie w czasie wakacji.
Turniej tenisa ziemnego w gminie Sierakowice
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd