sobota, 16 czerwca 2018 r.

09:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
Kolejna edycja Kartuskiej Giełdy Mam odbędzie się 16 czerwca. Po raz jedenasty mamy będą miały okazję, aby kupić lub sprzedać ubranka, akcesoria i zabawki. Zapisy dla tych, którzy chcą wystawić na sprzedaż swoje rzeczy, trwają do 15 czerwca.
Letnia Giełda Mam w Kartuzach

09:00
Kościerzyna, Targowisko miejskie
W sobotę, 16 czerwca odbędzie się kolejna edycja Kościerskiej Giełdy Mam. Tym razem sprzedać, jak również kupić ubranka, zabawki i akcesoria dziecięce, będzie można na Targowisku Miejskim. Po raz pierwszy nie obowiązują wcześniejsze zapisy.
Letnia Giełda Mam w Kościerzynie

10:45
Żukowo, parafia pw. WNMP
Po raz czternasty w Żukowie odbędzie się Kaszubski Festiwal Muzyki Chóralnej i Regionalnej. Weźmie w nim udział osiem chórów, z różnych regionów Polski. Początek wydarzenia o godzinie 10.45.
XIV Kaszubski Festiwal Muzyki Chóralnej i Regionalnej

15:00
Sulęczyno / Kistowo
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kistowie, zaprasza na jubileusz 50 - lecia jednostki. Uroczystość odbędzie się w sobotę, 16 czerwca.
50 - lecie działalności OSP w Kistowie

15:00
Grzybno, plac przy szkole podstawowej
Występy artystyczne uczniów, konkursy i zawody sportowe dla całych rodzin, malowanie twarzy, kawiarenka, grill, loteria fantowa, wspólna zabawa przy muzyce disco, przejażdżki quadem i fotobudka - to największe atrakcje tegorocznego festynu, który odbędzie się w sobotę w Grzybnie.
Festyn środowiskowy "Zatańczmy razem"

16:00
Leźno, stadion sportowy
Na terenie powiatu kartuskiego od czerwca do sierpnia odbywać się będą zawody sportowo- pożarnicze. 16 czerwca zmierzą się druhowie z terenu gminy Żukowo.
Zawody sportowo - pożarnicze gminy Żukowo

18:00
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
W najbliższą sobotę, 16 czerwca w Parku nad Jeziorkiem odbędzie się II Festyn Osiedla Wybickiego, pod nazwą Święto Pstrąga i Lipienia. Organizatorzy zapraszają m.in. na koncert piosenek zespołu Electric Light Orchestra.
Święto Pstrąga i Lipienia w Żukowie

 
Żukowo
XIV Międzynarodowy Zlot Fanów Electric Light Orchestra odbędzie się w Żukowie, 16 czerwca. Podczas zlotu odbędzie się koncert Electric Dreams Orchestra.
XIV Międzynarodowy Zlot Fanów Electric Light Orchestra
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd