niedziela, 17 czerwca 2018 r.

10:00
Kartuzy, Wyspa Łabędzia
Kaszubska ustawka bez opłat, w ruchu otwartym, na rowerach szosowych. Zasady są proste - wsiadasz i ściągasz się z czasem. Uczestnikami będą znajomi i przyjaciele grupy MTB start.
Czasówka Klasówka Kaszubska Ustawka O Złote Kalesony

11:30
Żukowo, parafia pw. WNMP
Związek Kaszubsko - Pomorski zaprasza na Dzień Pamięci 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, z okazji którego uroczystości odbędą się w Żukowie, w niedzielę 17 czerwca. Tego dnia nastąpi też inauguracja VIII Festiwalu Filmów Kaszubskich.
Dzień Pamięci 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

14:00
Egiertowo, stadion sportowy
Na terenie powiatu kartuskiego od czerwca do sierpnia odbywać się będą zawody sportowo- pożarnicze. 17 czerwca zmierzą się druhowie z terenu gminy Somonino.
Zawody sportowo - pożarnicze gminy Somonino

17:00
Sierakowice, Zabytkowy Drewniany Kościół
17 czerwca w Drewnianym Zabytkowym Kościele w Sierakowicach odbędzie się pokaz filmu "Żywioły". Twórcom udało się zatrzymać w kadrze opowieści niezwykłych bohaterów. Wśród nich są: Marek Teterycz i Czarodzieje z Kaszub, Marlena Czajkowska, Bartek Piaseczny, Slawomir Bronk oraz Adam Czerwiński.
Pokaz filmu "Żywioły" w Sierakowicach

20:00
Kartuzy, Discopub Rampa, ul. Jeziorna 11 D
Stand - up w Kartuzach zagościł na dobre. Tym razem, 17 czerwca, w Rampie Wiolka Walaszczyk zaprezentuje dwóch panów: Tomka Kołeckiego i Michała Leja.
Wiolka Walaszczyk prezentuje: Stand-up w Rampie
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd