niedziela, 24 czerwca 2018 r.

10:00
Sierakowice, parking przy ul. Rynek
24 czerwca w mobilnym gabinecie będzie można wykonać bezpłatne badania z wykorzystaniem systemu analizy SATRO ECG w kierunku wczesnej diagnostyki choroby niedokrwiennej serca, która jest w Polsce przyczyną 51% zgonów spowodowanych chorobami układu krążenia.
Bezpłatne badania kardiologiczne w Sierakowicach

14:00
Przodkowo, stadion sporotwy
Na terenie powiatu kartuskiego od czerwca do sierpnia odbywać się będą zawody sportowo- pożarnicze. 24 czerwca zmierzą się druhowie z terenu gminy Przodkowo.
Zawody sportowo - pożarnicze gminy Przodkowo

14:00
Stężyca, Amfiteatr
Impreza charytatywna, z której dochód przeznaczony będzie na działalność kartuskiego hospicjum. Podczas Festynu odbędą się m.in. Amatorskie Zawody Siłaczy "Stężycki Stolem", a także wystawiony zostanie drugi odcinek Stężyckiego Rancza pt. "Kontrola z Ministerstwa".
Charytatywny Festyn "Żonkil Kwiatem Nadziei"

15:00
Mirachowo, plac przy Domku Myśliwskim
Po kaszubsku i na wesoło - w takiej atmosferze odbędzie się już po raz piętnasty Piknik Integracyjny dla Mieszkańców i Przyjaciół Ziemi Mirachowskiej. W programie m.in. spacer z alpaką, mielenie tabaki czy gra na burczybasie.
XV Piknik Integracyjny dla Mieszkańców i Przyjaciół Ziemi Mirachowskiej

20:00
Kartuzy, Discopub Rampa, ul. Jeziorna 11 D
Już 24 czerwca, Rampa zaprasza do bezpłatnej strefy kibica, gdzie w super klimacie będziecie mogli obejrzeć pierwszy mecz biało-czerwonych na Mundialu w Rosji.
Strefa Kibica w Rampie

 
Bytów
VI Sejmik Rodu Stoltmann odbędzie się 24 czerwca 2018 r. w Bytowie.
VI Sejmik Rodu Stoltmann

 
Chwaszczyno, Toyota Arena
Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo Mini Mundial Cup odbędzie się w Chwaszczynie.Turniej rozgrywamy będzie w czterech kategoriach wiekowych, w ramach festynu sportowego połączonego z atrakcjami.
Mini Mundial Cup w Chwaszczynie
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd