wtorek, 26 czerwca 2018 r.

10:00
Sulęczyno, Urząd Gminy
Podczas najbliższej sesji Rada Gminy Sulęczyno podejmie uchwałę m.in. w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Sulęczyno za rok 2017.
XLII sesja Rady Gminy Sulęczyno

10:00
Stężyca, Urząd Gminy, ul. Parkowa 1
Podczas wtorkowej sesji Rada Gminy Stężyca rozpatrzy uchwały m.in. w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy Stężyca za rok 2017.
XXXII sesja Rady Gminy Stężyca

13:00
Żukowo, sala konferencyjna Urzędu Gminy, ul. Gdańska
Podczas najbliższej sesji radni gminy Żukowo, podejmą uchwałę m.in. w sprawie absolutorium dla Burmistrza Gminy Żukowo za 2017 r.
LIV sesja Rady Miejskiej w Żukowie

18:00
Żukowo, parafia pw. Miłosierdzia Bożego
W ramach XIII Pikniku Niepełnosprawnych, który odbędzie się 26 czerwca w Żukowie, w kościele Miłosierdzia Bożego odbędzie się koncert Haliny Frąckowiak.
Koncert Haliny Frąckowiak w Żukowie

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
GOKSiR w Chmielnie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na innowacyjne zajęcia kulturalne w formie warsztatów z elementami filozofii, astronomii i sztuki (plastyki, muzyki i różnych form twórczości). Warsztaty odbywać się będą w pierwszym tygodniu wakacji.
Warsztaty kulturalne dla dzieci w Chmielnie

 
Gdynia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Al. Zwycięstwa 96/98
Innowatorzy, przedsiębiorcy i wizjonerzy spotkają się w Gdyni, podczas Forum Wizja Rozwoju. To pierwsza edycja największego forum gospodarczego w Polsce północnej. 25 i 26 czerwca 2018 roku w Gdyni przedstawiciele największych polskich przedsiębiorstw, właściciele małych, średnich i dużych firm, a także założyciele startupów oraz innowatorzy omówią strategiczne obszary dla rozwoju Polski.
Forum Wizja Rozwoju w Gdyni
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd