niedziela, 1 lipca 2018 r.

12:00
Ostrzyce, Capming Stolemek
Zawody odbywają się na wodach Jeziora Ostrzyckiego w różnych kategoriach wiekowych. Do udziału można zgłaszać się całymi rodzinami.
IV Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych

14:00
Szymbark
Zrzeszeni Kaszubskich Kuczerów i Hodowców koni, oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Szczyt Wieżyca, zapraszają na paradę pojazdów konnych, samochodów retro i motocykli do CEPR-U. W ramach imprezy odbędą się też zawody w Wyścigach na oklep i bryczkami.
XV Parada Bryczek i Wozów

14:30
Kartuzy, dworzec integracyjny
Urząd Miejski w Kartuzach zaprasza po raz drugi na bezpłatne letnie spacery z przewodnikiem PTTK po Stolicy Kaszub.
Letni Spacer po Kartuzach

16:00
Żukowo, dziedziniec kościoła pw. WNMP
Tradycyjnie w lipcowe niedziele nie może zabraknąć koncertów Żukowskiego Lata Muzycznego. Na dziedzińcu przy kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny coś dla siebie znajdą miłośnicy jazzu, muzyki kameralnej, operetki i muzyki rozrywkowej. Nie zabraknie także gości zza granicy.
Żukowskie Lato Muzyczne

21:00
Sierakowice, Zabytkowy Drewniany Kościół
Rozpoczyna się 8. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej. W sierakowickim Drewnianym Zabytkowym Kościele już 1 lipca odbędzie się pierwszy z czterech zaplanowanych koncertów. Festiwal zainaugurują Katarzyna Wiwer oraz Henryk Kasperczak.
8. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

 
Stężyca
W 2018 roku po raz kolejny Stężyca będzie gospodarzem zawodów Garmin Iron Triathlon. 1 lipca 2018 r., odbędzie się czwarty etap tego największego cyklu triathlonowego w Polsce.
Garmin Iron Triathlon w Stężycy

 
Kartuzy, Park Solidarności
Bubliczki, Piersi, Sidney Polak i Varius Manx - to największe gwiazdy tegorocznych Dni Powiatu Kartuskiego. W programie tej dwudniowej imprezy m.in. Festiwal Ludzie dla Ludzi i Kraina rękodzieła artystycznego.
Dni Powiatu Kartuskiego - XV Biesiada Kaszubska

 
Chmielno
Żeglarski Puchar Kaszub w najbliższy weekend zawita do Chmielna. Tutaj przez dwa dni odbywać się będą regaty w różnych klasach.
Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd