niedziela, 8 lipca 2018 r.

14:30
Kartuzy, dworzec PKP
Urząd Miejski w Kartuzach zaprasza po raz drugi na bezpłatne letnie spacery z przewodnikiem PTTK po Stolicy Kaszub.
Letni Spacer po Kartuzach

10:00
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie oraz Klub Strzelecko - Kolekcjonerski Perkun, zaprasza wszystkich chętnych strzelców do wzięcia udziału w Mistrzostwach Gminy Żukowo w Strzelectwie Plenerowym.
Mistrzostwa Gminy Żukowo w Strzelectwie Plenerowym

16:00
Żukowo, dziedziniec kościoła pw. WNMP
Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie zaprasza na drugi koncert z cyklu Żukowskie Lato Muzyczne. 8 lipca na dziedzińcu kościoła pw. WNMP w Żukowie zabrzmi muzyka kameralna. W roli główniej klawesyn i obój. Początek o godzinie 16.00. Wstęp wolny.
Żukowskie Lato Muzyczne

17:00
Kartuzy, Rynek
W niedzielę o godz. 17 na Rynku w Kartuzach odbędzie się pierwszy w tym roku koncert z cyklu Muzyka Świata. Publiczność wysłucha koncertu z muzyką bawarską wprost z austriackiego Tyrolu. Wystąpi zespół Kwaśnica.
Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach

19:00
Chmielno, kościół pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Chmieleńska parafia oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, zapraszają na kolejną odsłonę z cyklu "Usłyszeć Chmielno". Tym razem koncerty muzyki klasycznej odbędą się 8 lipca i 12 sierpnia.
Letni koncert muzyki klasycznej "Usłyszeć Chmielno"

19:00
Kartuzy, Kolegiata
W niedzielę o godz. 19 w kartuskiej kolegiacie rozpocznie się 36.edycja Kartuskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Wystąpią Mariusz Ryś na organach i Małgorzata Lasota - sopran.
XXXVI Kartuski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd