sobota, 14 lipca 2018 r.

17:30
Ostrzyce, parking
V Kaszubski Przegląd Zespołów Weselnych "Weselne Granie" oraz Festiwal Kultury Łowieckiej Knieja, czyli Dwudniówka w gminie Somonino. Imprezy odbędą się w dniach 13 - 14 lipca na parkingu w Ostrzycach.
Dwudniówka w gminie Somonino

09:00
Sierakowice / Ostrzyce / Somonino / Mirachowo
Już 14 lipca odbędzie się Festiwal Kultury Łowieckiej "Knieja". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00 na targowisku przy ul. Piwnej w Sierakowicach, gdzie rozłożony będzie Ogródek Edukacyjny. Tam odbędą się m.in.: pokazy sokolników i rasowych psów myśliwskich.
Festiwal Kultury Łowieckiej "Knieja"

14:00
Kartuzy, Muzeum Kaszubskie, ul. Kościerska
Celem Festiwalu Nalewki Kaszubskiej jest propagowanie tradycji nalewkarskich na Kaszubach oraz promowanie zdrowej i naturalnej żywności i napojów sporządzonych według tradycyjnych receptur.
Festiwal Nalewki Kaszubskiej

14:30
Kartuzy, dworzec PKP
Urząd Miejski w Kartuzach zaprasza po raz drugi na bezpłatne letnie spacery z przewodnikiem PTTK po Stolicy Kaszub.
Letni Spacer po Kartuzach

15:00
Maks, Świetlica Wiejska Przewóz - Maks
Sołectwo Przewóz, GOKSiR w Chmielnie oraz Świetlica w Maksie, zapraszają na piknik rodzinny. W programie mnóstwo kreatywnej zabawy dla dzieci.
Piknik rodzinny "Zabawa na Maksa"

19:00
Kiełpino, Sobótki u Plichy, ul. Żwirowa 9
Celem imprezy jest zebranie jak największej sumy na "Fundacje Pomorskie Hospicjum dla Dzieci". Na scenie wystąpią czołowi komicy polskiej sceny komediowej, postarają się stworzyć klimat, o którym nie będziecie w stanie zapomnieć, zadbają o to m. in. Karol Modzelewski, Michał Leja i wielu innych.
Charytatywna Kaszubska Noc Komediowa w Kiełpinie
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd