niedziela, 11 listopada 2018 r.

09:00
Szymbark
Wójt gminy Stężyca oraz Przewodniczący Rady Gminy Stężyca serdecznie zapraszają na uroczyste obchody z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbędą się w niedzielę, 11 listopada w Szymbarku.
Gminne obchody 11 listopada w Szymbarku

09:10
Kartuzy
Zarząd Powiatu Kartuskiego oraz Burmistrz Kartuz zapraszają na Powiatowo-Gminne Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w Kartuzach. W programie m.in. msza święta, uroczystości pod pomnikiem Matki Boskiej Królowej Polski oraz happening na Rynku.
Powiatowo-Gminne Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości

10:00
Rondo 100-lecia Niepodległości
Sierakowicki Marsz dla Niepodległej, odsłonięcie pomnika księdza Bernarda Łosińskiego, odtańczenie poloneza, msza św. w intencji Ojczyzny, czy wspólne śpiewania Hymnu Narodowego - tak w wielkim skrócie przebiegać będą Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Sierakowicach.
Gminne obchody Święta Niepodległości w Sierakowicach

11:00
Somonino, Urząd Gminy
Wójt Gminy Somonino, Przewodniczący Rady Gminy Somonino oraz Radni Gminy Somonino wraz z Księdzem Tadeuszem Łąckim serdecznie zapraszają na uroczystości w 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Uroczystość 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w Somoninie

11:30
Hala widowiskowo-sportowa w Żukowie
Władze gminy Żukowo zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości będą odbywały się w Chwaszczynie oraz Żukowie.
Gminne Obchody Święta Niepodległości w Żukowie

13:00
Hala widowiskowo-sportowa w Przodkowie
Uroczysta msza święta zainauguruje przodkowskie obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Po nabożeństwie odbędzie się akademia patriotyczna na hali widowiskowo-sportowej w Przodkowie.
Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Przodkowie

15:30
Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie
Szkoła podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w Podjazdach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie zapraszają na koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

17:00
Kościół Parafialny w Goręczynie
Z okazji 95-lecia Polskiego Związku Łowieckiego i 100-lecia Odzyskania Niepodległości Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie, Koło łowieckie "Łabędź" oraz Parafia pw. św. Trójcy i Wszystkich Świetych w Goręczynie zapraszają na Msze Świętą Hubertowską oraz Koncert muzyki i pieśni patriotycznej.
Msza Święta Hubertowska oraz Koncert - muzyka i pieśń patriotyczna

18:00
Kościół pw. św. Wojciecha w Kartuzach - os. Wybickiego 35
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbędzie się koncert pn. "Requiem -Gabriel Faure" w Kościele pw. św. Wojciecha w Kartuzach os. Wybickiego 35 o godz. 18:00
Koncert Requiem Gabriel Faure
« listopad 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd