piątek, 16 listopada 2018 r.

20:00
Disco Club Rampa Kartuzy, ul. Jeziorna
Wytwórnia NWJ / Wielkie Joł zaprasza na koncert TEDE i Ekipy NWJ w ramach trasy koncertowej NOJI? TOUR promującej najnowszy album Tede & Sir Mich "NOJI?".
Koncert TEDE w Kartuzach
sobota, 17 listopada 2018 r.

07:00
Punkt Krwiodawstwa w Kartuzach
Przed nami piąta w tym roku sobotnia akcja oddawania krwi, a więc szansa na podarowanie komuś zdrowia lub nawet życia. Drogocennym płynem będzie można podzielić się w Punkcie Krwiodawstwa w Kartuzach już od wczesnych godzin porannych.
Akcja oddawania krwi w Kartuzach

09:00
przy kościele pw. św Marcina w Sierakowicach
Parafia pw. św. Marcina w Sierakowicach zaprasza na kolejną akcję oddawania krwi z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Płynem ratującym życie będzie można podzielić się w najbliższą sobotę.
Sierakowice. Akcja oddawania krwi na 100-lecie Niepodległości

10:00
Hala widowiskowo-sportowa w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2e
Sobotnie przedpołudnie 17 listopada w Żukowie upłynie pod znakiem dobrej zabawy i regionalnych smaków. Już po raz 16. panie z KGW zmierzą się tam w gminnym turnieju i powalczą o przepustkę na eliminacje powiatowe.
XVI Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie

 
Kolibki Adventure Park Gdynia
Zakończ sezon biegowy w wielkim stylu! Już 17 listopada w Kolibki Adventure Park Gdynia odbędzie się niesamowity bieg przeszkodowy - Biegun OCR. Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Podejmij wyzwanie, zapisz się i daj się porwać przygodzie!
Biegun OCR - wyjątkowy bieg przeszkodowy
niedziela, 18 listopada 2018 r.

16:00
Koncert Niezapomniani Artyści
Kartuskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert "Niezapomniani Artyści". Laureaci ogólnopolskich, jak i międzynarodowych festiwali oraz uczestnicy talent show wykonają przeboje jednych z największych polskich artystów.
Kartuskie Centrum Kultury
« listopad 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd