sobota, 17 listopada 2018 r.

07:00
Punkt Krwiodawstwa w Kartuzach
Przed nami piąta w tym roku sobotnia akcja oddawania krwi, a więc szansa na podarowanie komuś zdrowia lub nawet życia. Drogocennym płynem będzie można podzielić się w Punkcie Krwiodawstwa w Kartuzach już od wczesnych godzin porannych.
Akcja oddawania krwi w Kartuzach

08:00
sala podziedzień Urzędu Miasta w Żukowie
W sobotę, 17 listopada odbędzie się sesja inauguracyjna kadencji 2018/2023 Rady Miejskiej w Żukowie. Podczas obrad radni m.in. wybiorą spośród siebie przewodniczącego rady.
I Sesja Rady Miejskiej w Żukowie

09:00
przy kościele pw. św Marcina w Sierakowicach
Parafia pw. św. Marcina w Sierakowicach zaprasza na kolejną akcję oddawania krwi z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Płynem ratującym życie będzie można podzielić się w najbliższą sobotę.
Sierakowice. Akcja oddawania krwi na 100-lecie Niepodległości

10:00
Hala widowiskowo-sportowa w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2e
Sobotnie przedpołudnie 17 listopada w Żukowie upłynie pod znakiem dobrej zabawy i regionalnych smaków. Już po raz 16. panie z KGW zmierzą się tam w gminnym turnieju i powalczą o przepustkę na eliminacje powiatowe.
XVI Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie

10:00
Szkoła Podstawowa w Leźnie
Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Leźnie zaprasza wszystkich chętnych do podzielenia się darem krwi. Okazja ku temu pojawi się już w sobotę, 17 listopada.
Akcja oddawania krwi w Leźnie

11:00
Kuźnia w Hopowie
Kaszubski Uniwersytet Ludowy zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu Walkuszowej Kuźni Pamięci, poświęconemu uczczeniu dorobku jednego z najbardziej znanych i najaktywniejszych animatorów kultury kaszubskiej i twórcy ludowym, jakim był Jerzy Walkusz.
Walkuszowa Kuźnia Pamięci

 
Kolibki Adventure Park Gdynia
Zakończ sezon biegowy w wielkim stylu! Już 17 listopada w Kolibki Adventure Park Gdynia odbędzie się niesamowity bieg przeszkodowy - Biegun OCR. Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Podejmij wyzwanie, zapisz się i daj się porwać przygodzie!
Biegun OCR - wyjątkowy bieg przeszkodowy
« listopad 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd