sobota, 1 grudnia 2018 r.

08:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
Grudniowa odsłona imprezy będzie okazją do przejrzenia szaf w ramach przedświątecznych porządków i zaopatrzenia się w ciuszki dla pociech na nowy sezon, nie nadszarpując przy tym zbytnio domowego budżetu. Zapisy już ruszyły.
Zimowa Giełda Mam w Kartuzach

09:00
Żukowo
Zrzeszenie Kasubsko Pomorskie odział w Żukowie i Baninie oraz Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie organizują drugi Zjazd Młodych Kaszubów. Podsumowanie wspólnych działań na rzecz języka kaszubskiego oraz wypracowanie kolejnych promujących nasz region, to główne cele spotkania młodych Kaszubów.
II Midzëkòngresowi Zjôzd Młodëch Kaszëbów

09:00
Kartuzy, ZUS, Ceynowy 5
Od najbliższej soboty e-zwolnienia staną się jedyną możliwą formą wystawiania zwolnień lekarskich. Aby ułatwić medykom przejście z formy papierowej na elektroniczną, ZUS przygotował specjalne akcje. Dłużej będą pracowały Sale Obsługi Klienta i Centrum Obsługi Telefonicznej, a 1 grudnia zapraszamy na "Białą Sobotę".
Ostatnia chwila, żeby dowiedzieć się więcej o e-zwolnieniach

10:00
Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie
Kaszubski Uniwersytet Ludowy zaprasza na I Debatę Powiatową "Senior ma głos". Podczas spotkania będzie czas zarówno na wysłuchanie dobrych praktyk z mikroprojektów seniorskich, jak i dyskusję.
I Debata Powiatowa "Senior ma głos"

11:00
Przodkowo, hala sportowo - widowiskowa
Tradycyjnie już od kilkunastu lat Seniorzy Gminy Przodkowo, czyli wszyscy Ci którzy ukończyli 65 lat z osobami towarzyszącymi, spotykają się w pierwszą sobotę grudnia.
Przodkowska Biesiada dla Seniorów Gminy

15:05
Żukowo, dziedziniec kościoła pw. WNMP
Wspólne kolędowanie, stoiska z tradycyjnymi przysmakami, rękodziełem i ozdobami świątecznymi, występy małych i dużych artystów - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników Jarmarku Bożonarodzeniowego. Już po raz szósty zapraszamy na dziedziniec przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie.
Jarmark Bożonarodzeniowy

17:00
Żukowo, Hala Widowiskowo Sportowa, Armii Krajowej 2E
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gminnego Klubu Sportowego "Żukowo" zaprasza na mecz o Mistrzostwo I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn pomiędzy SPR GKS Żukowo - Warmia Energa Olsztyn.
Żukowo. Mecz o Mistrzostwo I ligi Piłki Ręcznej

 
Pensjonat U Stolema, Ostrzyce
Zajazd U Stolema w Ostrzycach zaprasza na zabawę andrzejkową w sobotę, 1 grudnia. Do tańca przygrywać będą sprawdzeni stolemowi DJ'e.
Zabawa Andrzejkowa w Zajeździe U Stolema w Ostrzycach

 
Hotel Kozi Gród, Pomlewo, Leśników 3
Andrzejki to idealna okazja na weekendową zabawę w gronie znajomych za miastem. Hotel Kozi Gród organizuje niezapomniany Bal Andrzejkowy prowadzony przez Dj'a z niezwykłym pokazem iluzji w wykonaniu iluzjonisty Tomasza Jusza
Weekend Andrzejkowy
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd