niedziela, 2 grudnia 2018 r.

15:05
Żukowo, dziedziniec kościoła pw. WNMP
Wspólne kolędowanie, stoiska z tradycyjnymi przysmakami, rękodziełem i ozdobami świątecznymi, występy małych i dużych artystów - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników Jarmarku Bożonarodzeniowego. Już po raz szósty zapraszamy na dziedziniec przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie.
Jarmark Bożonarodzeniowy

12:00
Brodnica Górna, Ośrodek CSWiPR Złota Góra
Rowerowe Kaszuby wraz z Kartuskim Domem Kultury organizują morsowanie na Złotej Górze. W niedzielę zostanie rozpoczęty cykl coniedzielnych spotkań.
Morsowanie na Złotej Górze

15:00
Kiełpino, Hala sportowa, Szkolna
Szkoła podstawowa w Kiełpinie wraz z radą rodziców zapraszają na charytatywny koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc świąteczną dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży uczęszczających do kiełpińskiej szkoły oraz na jej doposażenie.
Koncert charytatywny "Dobro powraca" w Kiełpinie

18:15
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chmielnie zaprasza na coroczny spektakl w wykonaniu zespołu teatralnego "Niepospolite Ruszenie" z Tuchlina. W tym roku grupa przygotowała przedstawienie pt. "Odlotowo".
"Odlotowo" w Chmielnie

 
Hotel Kozi Gród, Pomlewo, Leśników 3
Andrzejki to idealna okazja na weekendową zabawę w gronie znajomych za miastem. Hotel Kozi Gród organizuje niezapomniany Bal Andrzejkowy prowadzony przez Dj'a z niezwykłym pokazem iluzji w wykonaniu iluzjonisty Tomasza Jusza
Weekend Andrzejkowy

 
Pensjonat U Stolema, Ostrzyce
Zajazd U Stolema w Ostrzycach zaprasza na zabawę andrzejkową w sobotę, 1 grudnia. Do tańca przygrywać będą sprawdzeni stolemowi DJ'e.
Zabawa Andrzejkowa w Zajeździe U Stolema w Ostrzycach
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd