piątek, 7 grudnia 2018 r.

11:30
Sala Obrad Domu Kultury w Chmielnie, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Radni z Chmielna w piątek podejmą uchwały w sprawie gospodarowania odpadami komunalnymi.
II Sesja Rady Gminy Chmielno

17:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 2
Dyrekcja, nauczyciele i społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach zapraszają na kolejna edycję koncertu charytatywnego, któremu w tym roku przyświeca hasło "Dar rodzi Dar".
"Dzieci Dzieciom" XVII koncert Charytatywny

17:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
Pracownicy, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach organizują Kiermasz Świąteczny. W programie kiermaszu zostały przewidziane m.in. przedstawienie w wykonaniu dzieci oddziałów przedszkolnych, występ ZR Krôsniăta, koncert w wykonaniu uczniów klas VII, VIII i gimnazjalnych.
Kiermasz Świąteczny w Kartuskiej jedynce

17:30
Dzierżążno, Edukacji Narodowej 4a
Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie zaprasza na świąteczny kiermasz przygotowany przez uczniów.
Kiermasz Świąteczny w Dzierżążnie

18:00
Kartuzy, Muzeum Kaszubskie, ul. Kościerska 1
Dyrektor Muzeum Kaszubskiego im. F. Tredera w Kartuzach zaprasza na wernisaż wystawy "Zima w obiektywie" Ryszarda Mielewczyka
Wernisaż Ryszarda Mielewczyka "Zima w obiektywie'
sobota, 8 grudnia 2018 r.

08:30
Somonino, Hala sportowa
Amator Kiełpino wraz z Szkołą Podstawową w Somoninie zapraszają na turniej piłki Nożnej Halowej rocznika 2007 i młodszych, który odbędzie się w najbliższą sobotę.
Turnieju Piłki Nożnej Halowej 2007 - Somonino CUP

09:00
Sierakowice, parking przy cmentarzu
Parafia pw. Św Marcina we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku zapraszają do wzięcia udziału w akcji honorowego oddawania krwi. Mobilny punkt poboru krwi "Krwiobus" zostanie ustawiony na parkingu przy kościele od strony cmentarza.
Sierakowice. Oddaj Krew z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości

16:00
Chwaszczyno, Strefa Kultury
Sołectwo Chwaszczyno zaprasza dzieci w wieku do 12 lat na imprezę mikołajkową. Wstęp wolny, jednak obowiązuje zapisy do 6 grudnia.
Mikołajki w Chwaszczynie
niedziela, 9 grudnia 2018 r.

11:00
Zespół Szkół w Mściszewicach, Szkolna 5
Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Mściszewice zaprasza na II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy. Zawody są skierowane wyłącznie do mieszkańców powiatu kartuskiego. Ilość miejsc ograniczona do 50 zawodników. Rozgrywki będą rozgrywane według systemu szwajcarskiego: 7 rund, 10 minut na partię dla zawodnika.
Mściszewice. II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy

12:00
Brodnica Górna, Ośrodek CSWiPR Złota Góra
Rowerowe Kaszuby wraz z Kartuskim Domem Kultury w ramach rozpoczętego cyklu organizują morsowanie na Złotej Górze. Do udziału zachęcane są całe rodziny. Gimnastyka na świeżym powietrzu dla wszystkich.
"Mikołaje" morsują na Złotej Górze

14:00
Sierakowice,Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Zespół Szkół w Sierakowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na XXIX gminne kolędowanie. W programie wiele atrakcji, w tym konkurs na stroik bożonarodzeniowy.
Kolędowanie w Sierakowicach

14:00
Kamienica Szlachecka, Aula w Zespole Kształcenia i Wychowania
Zespół Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej wraz z całą społecznością szkolną i Radą Rodziców zapraszają na Festyn Gwiazdkowy.
Festyn Gwiazdkowy

14:00
Sierakowice, Hala sportowa, Spacerowa
Znany jest już skład i terminarz XXIII edycji Ligi Halowej im. Tadeusza Wesółki - Sierakowice 2018/2019. Pierwszy mecz zostanie rozegrany już w niedzielę.
Terminarz XXIII Ligi Halowej Sierakowice 2018/2019

14:45
Szymbark, parking przy restauracji "Pod Wieżą"
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku oraz Lokalna Organizacja Turystyczna "Szczyt Wieżyca" zapraszają na Mikołajkowy Kiermasz Bożonarodzeniowy. W programie liczne atrakcje.
Mikołajkowy Kiermasz Bożonarodzeniowy w Szymbarku
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd