niedziela, 9 grudnia 2018 r.

11:00
Zespół Szkół w Mściszewicach, Szkolna 5
Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Mściszewice zaprasza na II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy. Zawody są skierowane wyłącznie do mieszkańców powiatu kartuskiego. Ilość miejsc ograniczona do 50 zawodników. Rozgrywki będą rozgrywane według systemu szwajcarskiego: 7 rund, 10 minut na partię dla zawodnika.
Mściszewice. II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy

12:00
Brodnica Górna, Ośrodek CSWiPR Złota Góra
Rowerowe Kaszuby wraz z Kartuskim Domem Kultury w ramach rozpoczętego cyklu organizują morsowanie na Złotej Górze. Do udziału zachęcane są całe rodziny. Gimnastyka na świeżym powietrzu dla wszystkich.
"Mikołaje" morsują na Złotej Górze

14:00
Sierakowice,Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Zespół Szkół w Sierakowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na XXIX gminne kolędowanie. W programie wiele atrakcji, w tym konkurs na stroik bożonarodzeniowy.
Kolędowanie w Sierakowicach

14:00
Kamienica Szlachecka, Aula w Zespole Kształcenia i Wychowania
Zespół Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej wraz z całą społecznością szkolną i Radą Rodziców zapraszają na Festyn Gwiazdkowy.
Festyn Gwiazdkowy

14:00
Sierakowice, Hala sportowa, Spacerowa
Znany jest już skład i terminarz XXIII edycji Ligi Halowej im. Tadeusza Wesółki - Sierakowice 2018/2019. Pierwszy mecz zostanie rozegrany już w niedzielę.
Terminarz XXIII Ligi Halowej Sierakowice 2018/2019

14:45
Szymbark, parking przy restauracji "Pod Wieżą"
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku oraz Lokalna Organizacja Turystyczna "Szczyt Wieżyca" zapraszają na Mikołajkowy Kiermasz Bożonarodzeniowy. W programie liczne atrakcje.
Mikołajkowy Kiermasz Bożonarodzeniowy w Szymbarku
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd