niedziela, 16 grudnia 2018 r.

09:00
Kartuzy
Niech kolorowa fala zaleje Kartuzy! Najradośniejszy i najbardziej kolorowy bieg na Pomorzu tylko podczas Santa RUN Kartuzy - przyjedź i poczuj ten klimat! Już 3 listopada startują zgłoszenia do biegu Santa Run Kartuzy i Santa RUN Kids. Podczas tegorocznego mikołajkowego święta nie zabraknie także tradycyjnej rowerowej Parady "Mikołaje na rowerach".
Santa Run Kartuzy - 2018

09:00
Sierakowice, parking w centrum
Na tydzień przed świętami Koła Gospodyń Wiejskich z Długiego Krza, Gowidlina, Paczewa oraz Kamienicy Królewskiej sprzedawać będą świąteczne potrawy.
Jarmark Bożonarodzeniowy w Sierakowicach

10:30
Kartuzy, Polna od restauracji Złota Jesień
Grupa Rowerowe Kaszuby przy współpracy Akademii Biegowej Kartuzy oraz Gminy Kartuz zaprasza do bezpłatnego wzięcia udziału w rowerowej paradzie Mikołaji na dystansie ok. 10 km ulicami Kartuz.
Parada Rowerowa "Mikołaje na Rowerach" w Kartuzach

11:00
Borowo, Kościół Chrystusa Króla Wszechświata
Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 40-lecia wyboru Polaka na papieża św. Jana Pawła II, odbędzie się koncert zespołu Cappella Gedanensis pod dyrekcją Rafała Kłoczko. O godzinie 11:00 rozpocznie się msza święta z oprawą muzyczną zespołu, po której nastąpi koncert.
Cappaella Gedanensis koncert w tę niedzielę   W KASZUBSKIEJ RAWENNIE

13:00
Sierakowice, Szkoła Podstawowa Nr 1, Kubusia Puchatka 7
W niedziele w Sierakowicach, odbędzie się turniej sportowy Mistrzostwa Pomorza w Baśkę. Turniej zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierakowice Tadeusza Kobieli.
Sierakowice zapraszają na Mistrzostwa Pomorza i Szwajcarii Kaszubskiej

16:00
Kartuzy, Rynek
Starosta Kartuski, Burmistrz Gminy Kartuz oraz Rada Organizacji Pozarządowych zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu kartuskiego na III Kaszubską Wigilię, która odbędzie się 16 grudnia na kartuskim rynku.
III Kaszubska Wigilia w Kartuzach
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd