niedziela, 6 stycznia 2019 r.

12:00
Brodnica Górna, Ośrodek CSWiPR Złota Góra
Grupa Rowerowe Kaszuby, zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Noworoczne morsowanie rozpocznie się w niedzielę od godziny 12.00.
Noworoczne morsowanie na Złotej Górze

12:45
Żukowo, plac przy Hali Widowiskowo - Sportowej, ul. Armii Krajowej 2E
6 stycznia po raz siódmy ulicami miasta przejdzie Żukowski Orszak Trzech Króli. Trasa będzie przebiegała zgodnie z przygotowanymi siedmioma stacjami. Zachęcamy wszystkich do udziału.
Orszak Trzech Króli w Żukowie

13:30
Kartuzy, Rynek
W tym roku w organizacji orszaku uczestniczą wszystkie parafie z Kartuz. W niedzielę 6 stycznia świąteczny korowód przejdzie ulicami Kartuz.
Orszak Trzech Króli w Kartuzach

14:00
Sierakowice, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela
Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach zaprasza do wzięcia udziału w czwartej edycji ogólnopolskiej akcji Orszaku Trzech Króli. Impreza rozpocznie się 6 stycznia o godzinie 14:00 koncertem formacji muzycznych zrzeszonych wokół Gminnego Ośrodka Kultury w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Sierakowicach. Tuż po nim, o godzinie 15:00 odbędzie się uroczysty orszak w stronę Ołtarza Papieskiego.
Orszak Trzech Króli w Sierakowicach

14:45
Sulęczyno, parafia Św. Trójcy, Al. Zwycięstwa 8
Chór Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd! W programie najpiękniejsze aranżacje zarówno polskich jak i zagranicznych kolęd oraz pastorałek. Chórowi towarzyszyć będzie niezwykle utalentowany wirtuoz gry na akordeonie Paweł Nowak. Wstęp wolny!
Koncert kolęd chóru GUMed w Sulęczynie

17:00
Kiełpino, Sala widowiskowo - sportowa,
6 stycznia na hali sportowej w Kiełpinie FC Kartuzy zmierzą się z KS Futsal Oborniki w ramach 1/32 Pucharu Polski. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Burmistrz Kartuz. Wstęp wolny!
FC Kartuzy zagrają z KS Futsal Oborniki
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd