niedziela, 27 stycznia 2019 r.

20:00
Ostrzyce, Centrum Rekreacji "U Stolema", Droga Kaszubska 8
Wejdź w magiczny świat przebrań i kostiumów z baśni i filmu. Jedyna taka zabawa karnawałowa - Bal Przebierańców to propozycja dla osób szukających niecodziennych wrażeń. Stań się superbohaterem, wróżką albo piratem z Karaibów i zarezerwuj stolik w Centrum Rekreacji "U Stolema" w Ostrzycach.
Bal Przebierańców w Centrum Rekreacji "U Stolema"

08:00
Hopowo, Parafia Nawiedzenia Najszwiętszej Maryi Panny
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Hopowie zaprasza na koncert kolęd wraz z oprawą mszy świętej w wykonaniu chóru Discantus z Gowidlina.
Koncert kolęd w Hopowie

11:15
Somonino, Parafia pw. Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz parafia pw. Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski w Somoninie zaprasza na koncert kolęd wraz z oprawą mszy świętej w wykonaniu chóru Discantus z Gowidlina.
Koncert kolęd w Somoninie

12:00
Brodnica Górna, Ośrodek CSWiPR Złota Góra
Grupa Rowerowe Kaszuby, zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Morsowanie rozpocznie się w niedzielę od godziny 12.00.
Morsowanie na Złotej Górze

15:00
Przodkowo, kościół pw. św Andrzeja Apostoła
Wszystkich miłośników muzyki wójt Gminy Przodkowo oraz proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Apostoła zapraszają na VI Koncert Kolęd i Pastorałek.
VI Koncert Kolęd i Pastorałek w Przodkowie

18:00
Kartuzy, Kościół pw. Św. Wojciecha
Kartuskie Centrum Kultury oraz parafia pw. Św. Wojciecha w Kartuzach zaprasza na koncert kolęd pt. "Witaj Gwiazdo Złota" w wykonaniu chóru Kakofonia z Kartuskiego Centrum Kultury.
Koncert kolęd "Witaj Gwiazdo Złota" w Kartuzach
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd