poniedziałek, 11 lutego 2019 r.

10:00
Żukowo
Ośrodek Sportu i Kultury w Żukowie zaprasza na pełne atrakcji ferie dla dzieci w wieku 7 - 15 lat. W związku z dużym zainteresowaniem zajęcia odbędą się w Żukowie i Chwaszczynie. Na półkolonie obowiązują wcześniejsze zapisy.
Ferie zimowe z OKiSem w Żukowie

10:00
Sierakowice, Kubusia Puchatka
Trenuj pod okiem Łukasza Piaszczyńskiego - hokeisty gdańskiego zespołu Marwins Olivia Hockey Team. Zajęcia w trakcie ferii, kierowane są do wszystkich chętnych posiadających własny sprzęt od poniedziałku do piątku.
Ferie z hokejem w Sierakowicach

 
Sierakowice, Gminny Ośrodek Kultury, Kartuska 27
Ciekawą ofertę zajęć na tegoroczne ferie przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach. Na wszystkie zajęcia wstęp jest bezpłatny jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.
Ferie w Sierakowicach

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przygotował ciekawą propozycję spędzenia ferii na każdy dzień. Obowiązują zapisy.
Ferie zimowe w Chmielnie

 
Chmielno, Gryfa Pomorskiego 20
Na filmowe ferie zaprasza Kino Za Rogiem. W repertuarze propozycje dla mniejszych i starszych miłośników dobrego kina.
Ferie w Kinie za Rogiem w Chmielnie

 
Sulęczyno, GOK, Zielona Droga 1
Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie zaprasza na pełne atrakcji ferie zimowe. W programie między innymi spektakle teatralne, wyjazd do kina i zajęcia pokazowe karate/Shotokan.
Ferie zimowe w Sulęczynie

 
Somonino, GOK
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie i Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie zaprasza na zorganizowane zajęcia w czasie ferii. Wyjazdy do kina, teatrzyki warsztaty plastyczne, interaktywne pokazy i warsztaty edukacyjne "EduFun" to jedne z nielicznych tegorocznych atrakcji przygotowanych na ferie zimowe 2019. Ilość miejsc ograniczona o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Ferie Zimowe 2019 w Somoninie

 
Przodkowo
Biblioteka Publiczna w Przodkowie zaprasza na ferie w bibliotece. W programie między innymi zajęcia edukacyjne, konkursy oraz seanse filmowe.
Ferie w bibliotece w Przodkowie

 
Kartuzy, Pływalnia Neczk, Osiedle Wybickiego 36
Kartuska Pływalni "Neczk" zaprasza dzieci i młodzież w ramach alternatywnego spędzania wolnego czasu w trakcie ferii zimowych. Pływalnia przygotowała ciekawe atrakcje. Wstęp dzieci i młodzieży w okresie ferii będzie kosztować 5 zł.
Ferie w Kartuskiej Pływalni NËCZK
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd