wtorek, 12 lutego 2019 r.

10:00
Żukowo
Ośrodek Sportu i Kultury w Żukowie zaprasza na pełne atrakcji ferie dla dzieci w wieku 7 - 15 lat. W związku z dużym zainteresowaniem zajęcia odbędą się w Żukowie i Chwaszczynie. Na półkolonie obowiązują wcześniejsze zapisy.
Ferie zimowe z OKiSem w Żukowie

10:00
Sierakowice, Kubusia Puchatka
Trenuj pod okiem Łukasza Piaszczyńskiego - hokeisty gdańskiego zespołu Marwins Olivia Hockey Team. Zajęcia w trakcie ferii, kierowane są do wszystkich chętnych posiadających własny sprzęt od poniedziałku do piątku.
Ferie z hokejem w Sierakowicach

16:00
Sierakowice, przystanek PKS
Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach wraz z Klubem Seniora organizuje wyjazd do kina Remus w Kościerzynie na film "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Koszt to 22 zł od osoby.
Sierakowice. Wyjazd do kina na film "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"

 
Sierakowice, Gminny Ośrodek Kultury, Kartuska 27
Ciekawą ofertę zajęć na tegoroczne ferie przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach. Na wszystkie zajęcia wstęp jest bezpłatny jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.
Ferie w Sierakowicach

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przygotował ciekawą propozycję spędzenia ferii na każdy dzień. Obowiązują zapisy.
Ferie zimowe w Chmielnie

 
Chmielno, Gryfa Pomorskiego 20
Na filmowe ferie zaprasza Kino Za Rogiem. W repertuarze propozycje dla mniejszych i starszych miłośników dobrego kina.
Ferie w Kinie za Rogiem w Chmielnie

 
Sulęczyno, GOK, Zielona Droga 1
Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie zaprasza na pełne atrakcji ferie zimowe. W programie między innymi spektakle teatralne, wyjazd do kina i zajęcia pokazowe karate/Shotokan.
Ferie zimowe w Sulęczynie

 
Somonino, GOK
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie i Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie zaprasza na zorganizowane zajęcia w czasie ferii. Wyjazdy do kina, teatrzyki warsztaty plastyczne, interaktywne pokazy i warsztaty edukacyjne "EduFun" to jedne z nielicznych tegorocznych atrakcji przygotowanych na ferie zimowe 2019. Ilość miejsc ograniczona o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Ferie Zimowe 2019 w Somoninie

 
Przodkowo
Biblioteka Publiczna w Przodkowie zaprasza na ferie w bibliotece. W programie między innymi zajęcia edukacyjne, konkursy oraz seanse filmowe.
Ferie w bibliotece w Przodkowie

 
Kartuzy, Pływalnia Neczk, Osiedle Wybickiego 36
Kartuska Pływalni "Neczk" zaprasza dzieci i młodzież w ramach alternatywnego spędzania wolnego czasu w trakcie ferii zimowych. Pływalnia przygotowała ciekawe atrakcje. Wstęp dzieci i młodzieży w okresie ferii będzie kosztować 5 zł.
Ferie w Kartuskiej Pływalni NËCZK
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd