sobota, 16 lutego 2019 r.

09:30
Kiełpino, Hala sportowo - widowiskowa, Szkolna 29
Amator Kiełpino wraz z Szkołą Podstawową w Somoninie zapraszają na Turniej Piłki Nożnej Halowej rocznika 2010 i młodszych, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 lutego na hali sportowej w Kiełpinie.
Turniej Juniorów Piłki Nożnej Halowej Somonino CUP 2010 w Kiełpinie

16:00
Sierakowice, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego, Spacerowa 14
KS BAT Sierakowice wraz z fundacją Matio zaprasza na wyjątkowy mecz połączony ze zbiórką pieniędzy dla małej Igi chorej na mukowiscydozę. W sobotę koszykarze KS BAT Sierakowice w ramach rozgrywek ligowych podejmą w Sierakowicach AZS UWM Olsztyn.
Mecz charytatywny "Pomagamy Idze": KS BAT Sierakowice vs AZS UWM Olsztyn

19:00
Ostrzyce, Żabi Dwór
Zastanawiasz się jak spędzić Walentynki? Żabi Dwór w Ostrzycach zaprasza na zabawę walentynkową. W programie romantyczne menu i zabawa którą poprowadzi zespół Granada.
Walentynki w Żabim Dworze

19:00
Kartuskie Centrum Kultury, Klasztorna 1
Jak co roku Kartuskie Centrum Kultury zaprasza na dwa dni z muzyką jazzową. Na scenie kartuskiego domu kultury 17 lutego miedzy innymi wystąpi Krzesimir Dębski. Bilety w cenie 20 zł.
Jazz Bass Days w Kartuzach

19:00
Kartuzy, Antykvariat Cafe, Jeziorna 19
W najbliższą sobotę 16 lutego w Antykwariacie Cafe Kartuzy odbędzie się clubbing - "Charytatywna ElektroTechnika" w rytmach House, Tech - house i Techno. Dochód z wejściówek będzie przeznaczony na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Uśmiech Dziecka" w Szklanej.
Charytatywna ElektroTECHnika w Antykvariacie Cafe w Kartuzach

20:00
Ostrzyce, Centrum Rekreacji "U Stolema", Droga Kaszubska 8
Kolacja Walentynkowa musi być wyjątkowa. Liczy się nie tylko szczególna oprawa jak świece i muzyka, ale także serwowane potrawy. Na wyjątkowe Walentynki zaprasza Centrum Rekreacji "U Stolema". Niezapomniane chwile zapewni Walentynkowe menu oraz zabawa na Stolëmowym dancingu.
Zabawa Walentynkowa w Centrum Rekreacji "U Stolema"

 
Sierakowice, Gminny Ośrodek Kultury, Kartuska 27
Ciekawą ofertę zajęć na tegoroczne ferie przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach. Na wszystkie zajęcia wstęp jest bezpłatny jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.
Ferie w Sierakowicach

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przygotował ciekawą propozycję spędzenia ferii na każdy dzień. Obowiązują zapisy.
Ferie zimowe w Chmielnie

 
Chmielno, Gryfa Pomorskiego 20
Na filmowe ferie zaprasza Kino Za Rogiem. W repertuarze propozycje dla mniejszych i starszych miłośników dobrego kina.
Ferie w Kinie za Rogiem w Chmielnie

 
Kartuzy, Pływalnia Neczk, Osiedle Wybickiego 36
Kartuska Pływalni "Neczk" zaprasza dzieci i młodzież w ramach alternatywnego spędzania wolnego czasu w trakcie ferii zimowych. Pływalnia przygotowała ciekawe atrakcje. Wstęp dzieci i młodzieży w okresie ferii będzie kosztować 5 zł.
Ferie w Kartuskiej Pływalni NËCZK
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd