niedziela, 17 lutego 2019 r.

19:00
Ostrzyce, Żabi Dwór
Zastanawiasz się jak spędzić Walentynki? Żabi Dwór w Ostrzycach zaprasza na zabawę walentynkową. W programie romantyczne menu i zabawa którą poprowadzi zespół Granada.
Walentynki w Żabim Dworze

19:00
Kartuskie Centrum Kultury, Klasztorna 1
Jak co roku Kartuskie Centrum Kultury zaprasza na dwa dni z muzyką jazzową. Na scenie kartuskiego domu kultury 17 lutego miedzy innymi wystąpi Krzesimir Dębski. Bilety w cenie 20 zł.
Jazz Bass Days w Kartuzach

19:00
Kartuzy, Antykvariat Cafe, Jeziorna 19
W najbliższą sobotę 16 lutego w Antykwariacie Cafe Kartuzy odbędzie się clubbing - "Charytatywna ElektroTechnika" w rytmach House, Tech - house i Techno. Dochód z wejściówek będzie przeznaczony na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Uśmiech Dziecka" w Szklanej.
Charytatywna ElektroTECHnika w Antykvariacie Cafe w Kartuzach

20:00
Ostrzyce, Centrum Rekreacji "U Stolema", Droga Kaszubska 8
Kolacja Walentynkowa musi być wyjątkowa. Liczy się nie tylko szczególna oprawa jak świece i muzyka, ale także serwowane potrawy. Na wyjątkowe Walentynki zaprasza Centrum Rekreacji "U Stolema". Niezapomniane chwile zapewni Walentynkowe menu oraz zabawa na Stolëmowym dancingu.
Zabawa Walentynkowa w Centrum Rekreacji "U Stolema"

09:00
Somonino, Hala sportowa
Amator Kiełpino wraz z Szkołą Podstawową w Somoninie zapraszają na Turniej Piłki Nożnej Halowej rocznika 2007 i młodszych, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 lutego na hali sportowej w Somoninie.
Turniej Juniorów Piłki Nożnej Halowej Somonino CUP 2007

12:00
Brodnica Górna, ośrodek CSWiPR Złota Góra
Grupa Rowerowe Kaszuby zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy i morsowania. W najbliższą niedzielę 17 lutego tematem przewodnim będą muzyczne klimaty lata nad morzem.
Morsowanie na Złotej Górze

 
Sierakowice, Gminny Ośrodek Kultury, Kartuska 27
Ciekawą ofertę zajęć na tegoroczne ferie przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach. Na wszystkie zajęcia wstęp jest bezpłatny jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.
Ferie w Sierakowicach

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przygotował ciekawą propozycję spędzenia ferii na każdy dzień. Obowiązują zapisy.
Ferie zimowe w Chmielnie

 
Chmielno, Gryfa Pomorskiego 20
Na filmowe ferie zaprasza Kino Za Rogiem. W repertuarze propozycje dla mniejszych i starszych miłośników dobrego kina.
Ferie w Kinie za Rogiem w Chmielnie

 
Kartuzy, Pływalnia Neczk, Osiedle Wybickiego 36
Kartuska Pływalni "Neczk" zaprasza dzieci i młodzież w ramach alternatywnego spędzania wolnego czasu w trakcie ferii zimowych. Pływalnia przygotowała ciekawe atrakcje. Wstęp dzieci i młodzieży w okresie ferii będzie kosztować 5 zł.
Ferie w Kartuskiej Pływalni NËCZK
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd