sobota, 23 marca 2019 r.

08:00
Kartuzy, hala widowiskowo - sportowa, Piłsudskiego 10
Po raz trzeci w Kartuzach odbędzie się turniej taneczny "Kaszubski Stolem". W sobotę na hali sportowej przy ul. Piłsudskiego rywalizować będą tancerze z całej Polski.
III Ogólnopolski Turniej Taneczny "Kaszubski Stolem" w Kartuzach

09:00
Żukowo, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza
23 marca w sobotę odbędzie się Dzień Jedności Kaszubów. Tegoroczne obchody upamiętniające pierwszą pisemną adnotację o Kaszubach w bulli papieża Grzegorza IX, odbędą się w Żukowie. W programie min. próba pobicia rekordu w jednoczesnej grze na akordeonach.
Dzień Jedności Kaszubów w Żukowie

09:00
Sierakowice, parking przy salce katechetycznej
Parafia pw. św. Marcina w Sierakowicach serdecznie zaprasza wszystkich aktywnych krwiodawców oraz tych, którzy chcieliby oddać krew po raz pierwszy na V Akcję Krwiodawstwa. Podzielić się krwią będzie można w sobotę 23 marca od godziny 9 do 14.
V Akcja Krwiodastwa w Sierakowicach

10:00
Leśnictwo Kłodno
Nadleśnictwo Lipusz zaprasza na wspólne sadzenie lasu, które ucierpiało wskutek nawałnicy, która przeszła przez Kaszuby w sierpniu 2017 roku. W sobotę 23 marca w Leśnictwie Kłodno odbędzie się wiosenne sadzenie. Pomóż przywrócić las na zniszczonych powierzchniach.
Sadzenie lasu po nawałnicy w Leśnictwie Kłodno

15:30
Żukowo, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza
Próba pobicia rekordu w jednoczesnej grze na akordeonie odbędzie się podczas obchodów Dnia Jedności Kaszubów 23 marca w Żukowie.
Bicie rekordu w jednoczesnej grze na akordeonach w Żukowie

16:00
Borowo, świetlica
Stowarzyszenie dla Borowa zaprasza na spotkanie Klubu dla mam. Gościem specjalnym będzie dietetyk Wioletta Ługowska, która poprowadzi warsztaty na temat zdrowego odżywiania i naturalnego wspomagania odporności u dzieci.
Spotkanie Klubu dla mam w Borowie

18:00
Kartuzy, Centrum Kultury, Klasztorna 1
Solidna porcja śmiechu w Kartuzach. Powraca Piotr Bałtroczyk w programie kabaretowym "Mężczyzna z kijowym peselem". Pełen humoru występ odbędzie się na scenie Kartuskiego Centrum Kultury 23 marca 2019 o godz. 18:00.
Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem w Kartuzach
niedziela, 24 marca 2019 r.

16:00
Żukowo, Hala Widowiskowo Sportowa, Armii Krajowej 2E
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gminnego Klubu Sportowego "Żukowo" zaprasza na mecz w ramach 18 kolejki I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn pomiędzy SPR GKS Żukowo a Meblami Wójcik Elbląg.
Mecz I Ligi Piłki Ręcznej SPR GKS Żukowo vs Meble Wójcik Elbląg
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd