sobota, 23 marca 2019 r.

08:00
Kartuzy, hala widowiskowo - sportowa, Piłsudskiego 10
Po raz trzeci w Kartuzach odbędzie się turniej taneczny "Kaszubski Stolem". W sobotę na hali sportowej przy ul. Piłsudskiego rywalizować będą tancerze z całej Polski.
III Ogólnopolski Turniej Taneczny "Kaszubski Stolem" w Kartuzach

09:00
Żukowo, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza
23 marca w sobotę odbędzie się Dzień Jedności Kaszubów. Tegoroczne obchody upamiętniające pierwszą pisemną adnotację o Kaszubach w bulli papieża Grzegorza IX, odbędą się w Żukowie. W programie min. próba pobicia rekordu w jednoczesnej grze na akordeonach.
Dzień Jedności Kaszubów w Żukowie

09:00
Sierakowice, parking przy salce katechetycznej
Parafia pw. św. Marcina w Sierakowicach serdecznie zaprasza wszystkich aktywnych krwiodawców oraz tych, którzy chcieliby oddać krew po raz pierwszy na V Akcję Krwiodawstwa. Podzielić się krwią będzie można w sobotę 23 marca od godziny 9 do 14.
V Akcja Krwiodastwa w Sierakowicach

10:00
Leśnictwo Kłodno
Nadleśnictwo Lipusz zaprasza na wspólne sadzenie lasu, które ucierpiało wskutek nawałnicy, która przeszła przez Kaszuby w sierpniu 2017 roku. W sobotę 23 marca w Leśnictwie Kłodno odbędzie się wiosenne sadzenie. Pomóż przywrócić las na zniszczonych powierzchniach.
Sadzenie lasu po nawałnicy w Leśnictwie Kłodno

10:00
Kartuzy, Rynek
W najbliższą sobotę 23 marca, Grupa Rowerowe Kaszuby będzie żegnać zimę i ruszy na rowery. Razem z całą rodziną weź udział w rowerowej wyprawie i przywitaj wiosnę.
Rowerowe Topienie Marzanny

15:30
Żukowo, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza
Próba pobicia rekordu w jednoczesnej grze na akordeonie odbędzie się podczas obchodów Dnia Jedności Kaszubów 23 marca w Żukowie.
Bicie rekordu w jednoczesnej grze na akordeonach w Żukowie

16:00
Borowo, świetlica
Stowarzyszenie dla Borowa zaprasza na spotkanie Klubu dla mam. Gościem specjalnym będzie dietetyk Wioletta Ługowska, która poprowadzi warsztaty na temat zdrowego odżywiania i naturalnego wspomagania odporności u dzieci.
Spotkanie Klubu dla mam w Borowie

16:00
Kartuzy, Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości, Mściwoja II 28a (teren Zespołu Szkół Technicznych)
Komitet Terenowy Prawa i Sprawiedliwości w Kartuzach zaprasza na otwarte spotkanie z Jarosławem Sellinem - wiceministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 marca w ramach cyklu "Polska sercem Europy" w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kartuzach.
Spotkanie z Jarosławem Sellin w Kartuzach

18:00
Kartuzy, Centrum Kultury, Klasztorna 1
Solidna porcja śmiechu w Kartuzach. Powraca Piotr Bałtroczyk w programie kabaretowym "Mężczyzna z kijowym peselem". Pełen humoru występ odbędzie się na scenie Kartuskiego Centrum Kultury 23 marca 2019 o godz. 18:00.
Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem w Kartuzach
niedziela, 24 marca 2019 r.

15:00
Chmielno, Parafia św. Piotra i Pawła
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie zaprasza w niedzielę na koncert "Zapomniane pieśni pasyjne" ze śpiewnika ks. Michała Mioduszewskiego na dwa głosy i fisharmonię.
Koncert "Zapomniane pieśni pasyjne" na dwa głosy i fisharmonię w Chmielnie

16:00
Żukowo, Hala Widowiskowo Sportowa, Armii Krajowej 2E
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gminnego Klubu Sportowego "Żukowo" zaprasza na mecz w ramach 18 kolejki I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn pomiędzy SPR GKS Żukowo a Meblami Wójcik Elbląg.
Mecz I Ligi Piłki Ręcznej SPR GKS Żukowo vs Meble Wójcik Elbląg
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd