piątek, 29 marca 2019 r.

10:00
Kartuzy, ul. Klasztorna 4
W piątek 29 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach odbędą się XIV Powiatowe Targi ,,Nauka - Praca - Kariera". Są one skierowane do uczniów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego. Tego dnia informacją i pomocą przy stoiskach będą służyć przedstawiciele ok. 30 uczelni wyższych, szkół policealnych, Policji, instytucji rynku pracy.
XIV Powiatowe Targi ,,Nauka - Praca - Kariera" w Kartuzach

18:00
Kartuzy,Kartuskie Centrum Kultury, Klasztorna 1
W piątek 29 marca o godzinie 18, z okazji 96. rocznicy Nadania Kartuzom Praw Miejskich, odbędzie się uroczysta gala, na której Burmistrza Kartuz wręczy zasłużonym działaczom gminy Kartuzy nagrodę "Kartëskô Skra".
Rozdanie nagród Kartëskô Skra

18:30
Kamienica Królewska, "Hotelik", Królewska 16
Komitet terenowy Prawa i Sprawiedliwości w Sierakowicach zaprasza na spotkanie z panią Poseł na Sejm RP Dorotą Arciszewską Mielewczyk. Spotkanie odbędzie się w piątek 29 marca o godzinie 18.30 w sali bankietowej "Hotelik".
Spotkanie z Dorotą Arciszewską Mielewczyk w Kamienicy Królewskiej
sobota, 30 marca 2019 r.

10:00
Przodkowo
Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu kartuskiego będą ze sobą konkurować o tytuł Grand Prix już 30 marca w Przodkowie.
Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Przodkowie

 
Leśnictwo Żelewiec
Nadleśnictwo Lipusz zaprasza na wspólne sadzenie lasu, które ucierpiało wskutek nawałnicy, która przeszła przez Kaszuby w sierpniu 2017 roku. W sobotę 30 marca w Leśnictwie Żelewiec odbędzie się wiosenne sadzenie. Pomóż przywrócić las na zniszczonych powierzchniach.
Sadzenie lasu po nawałnicy w Leśnictwie Żelewiec
niedziela, 31 marca 2019 r.

10:00
Sulęczyno
Organizatorzy "Hydroaktywnych" zapraszają wszystkich na wyjątkowy, charytatywny spływ na "Rozpoczęcie Wiosny", który odbędzie się już w niedzielę 31 marca. Udział w nim jest bezpłatny. W trakcie spływu odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Darka.
Spływ Kajakowy - Płyniemy dla Darka "Rozpoczęcie Wiosny" w Sulęczynie
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd