sobota, 6 kwietnia 2019 r.

08:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
Kolejna edycja Kartuskiej Giełdy Mam odbędzie się 6 kwietnia. Po raz czternasty mamy będą miały okazję, aby kupić lub sprzedać ubranka, akcesoria i zabawki. Zapisy dla tych, którzy chcą wystawić na sprzedaż swoje rzeczy od 25 marca.
XIV Wiosenna Giełda Mam

09:00
Kamienica Królewska, parking przy OSP
Parafialny Klub Honorowych Dawców Krwi im. bł Marty Wieckiej przy parafii pw. MBNP w Kamienicy Królewskiej serdecznie zaprasza wszystkich aktywnych krwiodawców oraz tych, którzy chcieliby oddać krew po raz pierwszy na X Akcję Krwiodawstwa. Podzielić się krwią będzie można w sobotę 23 marca od godziny 9 do 14.
X Akcja Krwiodawstwa w Kamienicy Królewskiej

10:00
Kartuzy, Rynek
Grupa Rowerowe Kaszuby zaprasza na spotkanie przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat, które potrafią jeździć na rowerze i chcą doskonalić swoją technikę jazdy w trudnych warunkach terenowych.
Kids Fun MTB w Kartuzach

19:00
Kartuzy, Klasztorna 5
Galeria Refektarz w Kartuzach zaprasza w sobotę na Wiosnę Młodych 2019. W programie prezentacja autorskiej pracowni rzeźby dra Marcina Plichty. Wystawie towarzyszyć będzie koncert Zespołu Kameralnego Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Kartuzach
Wiosna Młodych 2019 w Galerii Refektarz

 
Leśnictwo Dywan
Nadleśnictwo Lipusz zaprasza na wspólne sadzenie lasu, które ucierpiało wskutek nawałnicy, która przeszła przez Kaszuby w sierpniu 2017 roku. W sobotę 30 marca w Leśnictwie Dywan odbędzie się wiosenne sadzenie. Pomóż przywrócić las na zniszczonych powierzchniach.
Sadzenie lasu po nawałnicy w Leśnictwie Dywan
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd