niedziela, 7 kwietnia 2019 r.

13:30
Kartuzy, Boisko przy ZSO nr 2
Pola Nadziei w Kartuzach i innych miejscowościach powiatu kartuskiego, rozkwitną 7 kwietnia. Wówczas odbędzie się akcja charytatywna na rzecz budowy Kartuskiego Hospicjum.
Pola Nadziei 2019 w Kartuzach

14:00
Chmielno, Dom Kultury
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji wraz z Gminą Chmielno zaprasza na V Chmieleńskie Babki Wielkanocne. W programie liczne konkursy, kiermasz, atrakcje dla dzieci oraz zbiórka Pola Nadziei na rzecz Kartuskiego Hospicjum.
V Chmieleńskie Babki Wielkanocne

16:00
Sierakowice, Drewniany Zabytkowy Kościół
Koncert charytatywny w wykonaniu scholi parafii św. Marcina w Sierakowicach "Stokrotki", scholi działającej przy parafii św. Jana Chrzciciela oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej- to wydarzenie, które towarzyszyć będzie tegorocznej akcji charytatywnej Pola Nadziei. Koncert odbędzie 7 kwietnia o godzinie 16:00 w Drewnianym Zabytkowym Kościele.
Pola Nadziei w Sierakowicach - dołącz do akcji na rzecz Kartuskiego Hospicjum

16:00
Żukowo, Hala Widowiskowo Sportowa, Armii Krajowej 2E
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gminnego Klubu Sportowego "Żukowo" zaprasza na mecz w ramach 20 kolejki I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn pomiędzy SPR GKS Żukowo - Jurand Ciechanów.
Mecz I ligi Piłki Ręcznej: SPR GKS Żukowo vs Jurand Ciechanów

 
Somonino
W niedzielę 7 kwietnia od wczesnych godzin rannych wolontariusze na terenie całej Gminy Somonino będą kwestować na rzecz budowy hospicjum w Kartuzach.
Pola Nadziei w Somoninie

 
Somonino
W niedzielę 7 kwietnia w Somoninie odbędzie się Wielka Inauguracja VII Cyklu Kaszuby Biegają 2019. Biegacze i biegaczki z całej Polski wezmą udział w IV Biegach Kamiennych Weselników na dystansach 21 km, 10 km oraz 5 km. Na nowoczesnej bieżni rywalizować będą także dzieci i młodzież w ramach III Cyklu Małe Kaszuby Biegają.
IV Bieg Kamiennych Weselników w Somoninie
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd