sobota, 13 kwietnia 2019 r.

10:00
Mirachowo, Stacja Turystyczna "Lubygość" przy leśniczówce w Mirachowie
Kartuscy leśnicy zapraszają w sobotę 13 kwietnia, do leśnictwa Bącka Huta, gdzie odbędzie się wspólne sadzenie lasu. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie osoby, które chcą przyczynić się do powstania kolejnego pokolenia lasu.
Otwarte sadzenie lasu w Leśnictwie Bącka Huta

10:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Wzgórze Wolności 1
Po raz 21. szachiści rozegrają Otwarty Turniej Kopernikowski. W Szkole Podstawowej nr 2 w Kartuzach spotkają się zawodnicy w pięciu grupach wiekowych.
XXI Otwarty Szachowy Turniej Kopernikowski w Kartuzach

10:30
Żukowo
W sobotę 13 kwietnia odbędzie się trzecia edycja Marszobiegu Wiedzy o 66. Kaszubskim Pułku Piechoty - Memoriał Kmdr Ppor. Mariana Hirsza. Impreza patriotyczna odbędzie się pod hasłem "Patriotyzm w głowie i w nogach". Biegaj lub maszeruj i rozwiązuj zadania! Udział jest bezpłatny.
III Marszobieg Wiedzy o 66. Kaszubskim Pułku Piechoty

11:00
Pomieczyńska Huta
Publiczna Szkoła Podstawowa oraz Niepubliczne Przedszkole w Pomieczyńskiej Hucie zapraszają na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 13 kwietnia w godzinach od 11 do 14. W programie między innymi gry i zabawy oraz kiermasz ozdób świątecznych.
Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej i Niepublicznym Przedszkolu w Pomieczyńskiej Hucie

12:00
Banino
Rada sołecka w Baninie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w sprzątaniu. Start w sobotę 13 kwietnia o godzinie 12.
Wiosenne Porządki w Baninie

 
Lubań
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza na jedenastą edycje targów ogrodniczo - pszczelarskich. W programie m.in. kiermasze ogrodnicze, pszczelarskie czy doradztwo rolnicze oraz występ zespołu 4 Takty.
XI Targi Ogrodniczo - Pszczelarskie w Lubaniu

 
Ostrów Mausz, Ośrodkek Przygotowań Paraolimpijskich - OSR Mausz
Bursztynowa Sztanga, czyli XIV Ogólnopolski Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc to impreza integracyjna - połączona konkurencja zawodników z niepełnosprawnością z osobami w pełni sprawnymi.
Bursztynowa Sztanga - XIV Ogólnopolski Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd