niedziela, 14 kwietnia 2019 r.

07:00
Bytów/Sianowo
9. Pielgrzymka Maratońska z Bytowa do Sianowa odbędzie się 14 kwietnia. Trasa liczy 62 kilometry i prowadzi m.in. przez Parchowo, Sulęczyno, Gowidlino i Sierakowice.
9 Pielgrzymka Maratońska z Bytowa do Sianowa

09:00
Sierakowice, Rynek
Będzie świątecznie, wiosennie i kolorowo! Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który po raz pierwszy zagości na sierakowickim Rynku, naprzeciwko kościoła pw. św. Marcina. W niedzielę, 14 kwietnia swoje stoiska rozstawią tam Koła Gospodyń Wiejskich, twórcy ludowi i animatorzy!
Jarmark Wielkanocny w Sierakowicach

13:00
Kościerzyna, parafia Świętej Trójcy
W Niedzielę Palmową w parafii pw. Świętej Trójcy w Kościerzynie, odbędzie się spotkanie młodzieży z całej diecezji pelplińskiej.
Diecezjalne Obchody Światowych Dni Młodzieży w Kościerzynie

15:00
Chwaszczyno
W niedzielę palmową- 14 kwietnia - będziemy obchodzili kolejny Światowy Dzień Młodzieży. W tym roku w parafii pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie, będzie on połączony z parafialnym dziękczynieniem za Światowe Dni Młodzieży Panama 2019.
Dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży w Chwaszczynie

19:00
Kartuzy, Kolegiata Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Serdecznie zapraszamy na Koncert Wielkopostny, który odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godzinie 19, w Kolegiacie Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kartuzach. Wystąpią chóry Cartusia i Kakofonia działające przy Kartuskim Centrum Kultury.
Koncert Wielkopostny w kolegiacie

19:45
Żukowo, plac przy kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryii Panny
W Niedzielę Palmową 14 kwietnia w Żukowie przy kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny odbędzie się VI Żukowskie Misterium Męki Pańskiej. Poruszające Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez społeczność parafii WNMP i mieszkańców gminy rozpocznie się o godzinie 19.45.
VI Misterium Męki Pańskiej w Żukowie

 
Ostrów Mausz, Ośrodkek Przygotowań Paraolimpijskich - OSR Mausz
Bursztynowa Sztanga, czyli XIV Ogólnopolski Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc to impreza integracyjna - połączona konkurencja zawodników z niepełnosprawnością z osobami w pełni sprawnymi.
Bursztynowa Sztanga - XIV Ogólnopolski Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc

 
Lubań
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza na jedenastą edycje targów ogrodniczo - pszczelarskich. W programie m.in. kiermasze ogrodnicze, pszczelarskie czy doradztwo rolnicze oraz występ zespołu 4 Takty.
XI Targi Ogrodniczo - Pszczelarskie w Lubaniu
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd