piątek, 26 kwietnia 2019 r.

08:30
Kartuzy, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Wzgórze Wolności 1
W piątek 26 kwietnia o godzinie 8.30 w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach odbędą się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Zgłoszenia do 23 kwietnia.
Gminne elminacje Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

09:15
Kartuzy, Centrum Informacji Turystycznej, Klasztorna 1
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI). Spotkanie odbędzie się w piątek 26 kwietnia w Kartuzach, przy ulicy Klasztornej 1. Spotkanie jest bezpłatne.
Bezpłatny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kartuzach

18:00
Kartuzy, Centrum Informacji Turystycznej
Kartuskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Krzysztofem Skibą. Spotkanie promujące książkę pt."Skiba Ciągle na wolności Autobiografia łobuza" odbędzie się w piątek 26 kwietnia o godzinie 18 w Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach. Wstęp wolny!
Spotkanie autorskie z Krzysztofem Skibą w Kartuzach
sobota, 27 kwietnia 2019 r.

11:00
Kartuzy
W sobotę 27 kwietnia w kartuskim Parku Solidarności odbędzie się Kartuskie Biegi Uliczne. W ramach VII Cyklu Kaszuby Biegają odbędzie się bieg na 21 km, 10 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży z cyklu "Małe Kaszuby Biegają".
Kartuskie Biegi Uliczne 2019

18:00
Kartuzy, Muzeum Kaszubskie, ul. Kościerska 1
W sobotę 27 kwietnia o godzinie 18 w Muzeum Kaszubskim im. Franciszka Tredera w Kartuzach odbędzie się wernisaż wystawy Anny Prill "Historia jednej torebki".
Wernisaż Anny Prill "Historia jednej torebki"
niedziela, 28 kwietnia 2019 r.

09:00
Żukowo, przy ul. Kościerskiej
Zarząd koła PZW 82 "Gryf" zaprasza wszystkich wędkarzy i osoby nie związane z wędkarstwem na Wielkie Sprzątanie "Raduni" 2019. Coroczne sprzątanie brzegów Raduni odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia w Żukowie.
Wielkie Sprzątanie Rzeki "Raduni" 2019 w Żukowie

11:00
Żukowo, Park nad jeziorkiem
Już po raz 28. w Żukowie odbędzie się Przełaj Żukowski. W niedzielę 28 kwietnia w Parku nad Jeziorkiem, będzie można spróbować swoich sił w trzech kategoriach: biegi dzieci, biegi dorosłych i 3. Hardcore Run Żukowo.
Przełaj Żukowski 2019

11:30
Mściszewice, Kściół pw.WNMP
W niedzielę 28 kwietnia, mszą święta motocykliści w Mściszewicach, oficjalnie rozpoczną sezon.
Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Mściszewicach

12:00
Żukowo, Hala Widowiskowo - Sportowa, ul. Armii Krajowej 2E
W niedziele 28 kwietnia o godzinie 12, w Hali widowiskowo - sportowej w Żukowie odbędzie się 16. edycja Wojewódzkiego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich.
XVI Wojewódzki Turniej KGW w Żukowie

 
Lipusz, Zespół Szkół, Derdowskiego 7a
W dniach 28 kwietnia do 4 maja w Lipuszu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen". W hali Sportowej Zespołu Szkół w Lipuszu odbędą się szachowe rozgrywki w siedmiu kategoriach wiekowych. Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.
Międzynarodowym Festiwalu Szachowym "Kaszëbë Ôpen" w Lipuszu
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd