piątek, 26 kwietnia 2019 r.

08:30
Kartuzy, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Wzgórze Wolności 1
W piątek 26 kwietnia o godzinie 8.30 w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach odbędą się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Zgłoszenia do 23 kwietnia.
Gminne elminacje Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

09:00
Kartuzy, Nadleśniczego Sobiesława Mościckiego 4
Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji i samemu posadź drzewko! Sadzonki dęba i świerka będą rozdawane już w piątek 26 kwietnia w Nadleśnictwie Kartuzy od godziny 9 do 18.
Akcja sadziMY - w Nadleśnictwie Kartuzy!

09:15
Kartuzy, Centrum Informacji Turystycznej, Klasztorna 1
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI). Spotkanie odbędzie się w piątek 26 kwietnia w Kartuzach, przy ulicy Klasztornej 1. Spotkanie jest bezpłatne.
Bezpłatny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kartuzach

18:00
Kartuzy, Centrum Informacji Turystycznej
Kartuskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Krzysztofem Skibą. Spotkanie promujące książkę pt."Skiba Ciągle na wolności Autobiografia łobuza" odbędzie się w piątek 26 kwietnia o godzinie 18 w Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach. Wstęp wolny!
Spotkanie autorskie z Krzysztofem Skibą w Kartuzach

18:00
Żukowo, Hala Widowiskowo Sportowa, Armii Krajowej 2E
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gminnego Klubu Sportowego "Żukowo" zaprasza na derby Kaszub. SPR GKS Żukowo na swoim boisku podejmie drużynę Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna.
Mecz I ligi Piłki Ręcznej: SPR GKS Żukowo vs Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd