środa, 1 maja 2019 r.

08:00
Żukowo, Książąt Pomorskich 29
W środę 1 maja w Żukowie odbędzie się najbardziej widowiskowa odmiana kolarstwa górskiego - MTB XC. W ramach wyścigów dla zawodników z licencją odbędą się wyścigi dla amatorów oraz dzieci!
Puchar Polski MTB Żukowo XC 2019

08:00
Kartuzy Rynek
Kaszuby są przepiękne, za każdym razem gdy jedziemy na wyprawę odkrywam coś nowego. Tym razem Grupa Rowerowe Kaszuby zaprasza na niezwykle piękną trasę śladami rodów Wybickich do dworków w Będominie i Sikorzynie.
Wyprawa rowerowa śladami Wybickiego z Kartuz

12:00
Sierakowice, Zabytkowy drewniany kościół
W środę 1 maja w Sierakowicach w odpowiedzi na zaproszenie Związku Miast Polskich, gmina Sierakowice włącza się w obchody 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji 1 maja, punktualnie o 12:00 wspólnie zaśpiewamy "Odę do radości". Nie zabraknie niespodzianek dla najmłodszych. Zapraszamy!
Obchody 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej w Sierakowicach

13:00
Ostrzyce, Pole Biwakowe "Stolemek"
W środę 1 maja w Ostrzycach odbędzie się Turniej Woźniców i Hodowców Koni Zimnokrwistych "Wiśta Wio" czyli na kaszubska nutę. Impreza folklorystyczna dla woźniców, mieszkańców i turystów rozpocznie się o godzinie 13 na polu biwakowym "Stolemek".
Turniej Woźniców i Hodowców Koni Zimnokrwistych "Wiśta Wio" w Ostrzycach

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Spędź majówkę z rodziną, przyjaciółmi i przyjdź do Kina w Chmielnie. Tak Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zachęca do filmowego weekendu majowego. W repertuarze propozycje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Majówka w Kinie za Rogiem w Chmielnie

 
Lipusz, Zespół Szkół, Derdowskiego 7a
W dniach 28 kwietnia do 4 maja w Lipuszu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen". W hali Sportowej Zespołu Szkół w Lipuszu odbędą się szachowe rozgrywki w siedmiu kategoriach wiekowych. Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.
Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen" w Lipuszu
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd