czwartek, 2 maja 2019 r.

08:00
Sierakowice, targowisko przy ul. Piwnej
Majówka w gminie Sierakowice, tradycyjnie rozpocznie się od Święta Kwiatów i Krzewów. W czwartek 2 maja na targowisku w Sierakowicach będzie można zaopatrzyć się w różnego rodzaju nasiona i rośliny.
Święto Kwiatów i Krzewów

10:00
Sierakowice, Orlik przy ulicy Kubusia Puchatka
Chcesz poznać nową grę i dobrze się bawić? Lokalny animator sportu Marian Wnuk - Lipiński zaprasza bez względu na wiek i płeć do wspólnej gry w Molkky i nie tylko.
Nie leć w kulki zagraj w Molkky w Sierakowicach

19:00
Ostrzyce, Parking
W czwartek 2 maja o godzinie 19 w Ostrzycach już po raz XIV wystąpią kaszubskie kabarety. Belny Wic czyli Kaszubska Biesiada Kabaretowa to kolejna propozycja Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie na spędzenie Majówki.
XIV Kaszubska Biesiada Kabaretowa Belny Wic

 
Lipusz, Zespół Szkół, Derdowskiego 7a
W dniach 28 kwietnia do 4 maja w Lipuszu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen". W hali Sportowej Zespołu Szkół w Lipuszu odbędą się szachowe rozgrywki w siedmiu kategoriach wiekowych. Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.
Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen" w Lipuszu

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Spędź majówkę z rodziną, przyjaciółmi i przyjdź do Kina w Chmielnie. Tak Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zachęca do filmowego weekendu majowego. W repertuarze propozycje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Majówka w Kinie za Rogiem w Chmielnie
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd