piątek, 3 maja 2019 r.

09:15
Kartuzy
Burmistrz Kartuz oraz Starosta Kartuski mają zaszczyt zaprosić na gminno-powiatowe uroczystości obchodów 228. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w Kartuzach.
Gminno - powiatowe obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Kartuzach

11:00
Stężyca
Wójt gminy Stężyca oraz przewodniczący Rady Gminy Stężyca zapraszają na uroczyste obchody święta narodowego Konstytucji 3 Maja, które rozpoczną się w kościele pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiejo godzinie 11.
Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Stężycy

11:00
Żukowo
Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski oraz Ks. Krzysztof Sagan Proboszcz parafii pw. WNMP w Żukowie serdecznie zapraszają na gminne obchody Święta Konstytucji.
Gminne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Żukowie

12:00
Sierakowice, Pomnik Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej
Wójt Gminy Sierakowice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach zapraszają na uroczystości związane z 228. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja.
Obchody 3 maja w Sierakowicach

 
Lipusz, Zespół Szkół, Derdowskiego 7a
W dniach 28 kwietnia do 4 maja w Lipuszu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen". W hali Sportowej Zespołu Szkół w Lipuszu odbędą się szachowe rozgrywki w siedmiu kategoriach wiekowych. Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.
Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen" w Lipuszu

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Spędź majówkę z rodziną, przyjaciółmi i przyjdź do Kina w Chmielnie. Tak Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zachęca do filmowego weekendu majowego. W repertuarze propozycje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Majówka w Kinie za Rogiem w Chmielnie
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd