sobota, 25 maja 2019 r.

09:00
Banino, Hala widowiskow - sportowa, Tuchomska 15
W sobotę 25 maja o godzinie 9 w Szkole Podstawowej w Baninie odbędzie się I Ogólnopolski Kaszubski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznika 2008 i młodszych. O Puchar Burmistrza Żukowa powalczy osiem zespołów.
I Ogólnopolski Kaszubski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Baninie

09:00
Kartuzy, Gaj Świętopełka, Wyspa Łabędzia
Polski Związek Wędkarski Koło nr 57 w Kartuzach zaprasza w sobotę 25 maja na Wyspę Łabędzią wszystkich chętnych, dzieci, młodzież szkolną oraz osoby niepełnosprawne na piknik wędkarski. W programie min. zawody wędkarskie, konkursy i występ kapeli kaszubskiej.
Piknik wędkarski "Dzień Dziecka" na Wyspie Łabędziej

10:00
Kartuzy ul. Słoneczna, Stadion treningowy Cartusia
W dniach 25-26 maja w Kartuzach, na boisku treningowym (za stadionem miejskim) odbędą się Mistrzostwa Polski w wyścigach dronów. To już piąte zawody organizowane przez Dronfestiwal team.
Kartuzy Drone Race Mistrzostwa Polski F9U 2019

10:00
Kościerzyna, teren parku przy szpitalu
W sobotę 25 maja w godzinach od 10 do 15 na terenie Parku przy Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie odbędą się obchody jubileuszu - 20 - lecia Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. W programie bezpłatna strefa zdrowia, urody i relaksu, dla dzieci i gastronomiczna.
20-lecie Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie

11:00
Żukowo, Spichlerz, 3 Maja 9 c
W sobotę 25 maja odbędzie się dzień otwarty w Centrum Kultury "Spichlerz". W programie liczne atrakcje dla rodzin. Wstęp bezpłatny.
Dzień owarty w Centrum Kultury "Spichlerz" w Żukowie

18:00
Borowo, Kościół pw. Chrystusa Króla Wszechświata
W sobotę 25 maja w kościele pw. św. Chrystusa Króla Wszechświata o godzinie 18 rozpocznie się trzeci koncert z cyklu Muzyka w kaszubskiej Rawennie pt. "Wdzięczni Matkom". W programie muzyka pełna rozmaitości od klasyki po muzykę popularną.
Koncert kameralny "Wdzięczni matkom" w Borowie

 
Ośrodek Wypoczynkowy "Kormoran" w Sycowej Hucie
Koncert zespołu rockowego Sztywny Pal Azji, tradycyjna parada motocyklowa, potrawy z grilla, konkursy z nagrodami i świetna atmosfera. Tak organizatorzy zachęcają do udziału w dziewiątej odsłonie Pomorskiej Majówki Motocyklistów
IX Pomorska Majówka Motocyklistów
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd