niedziela, 26 maja 2019 r.

10:00
Kartuzy ul. Słoneczna, Stadion treningowy Cartusia
W dniach 25-26 maja w Kartuzach, na boisku treningowym (za stadionem miejskim) odbędą się Mistrzostwa Polski w wyścigach dronów. To już piąte zawody organizowane przez Dronfestiwal team.
Kartuzy Drone Race Mistrzostwa Polski F9U 2019

11:00
Wieżyca - Koszałkowo
I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i IV Zlot Fiatów 126 i klasyków na Kaszubach odbędzie się w dniach 25 - 26 maja. W imprezie mogą wziąć udział wszyscy właścicieli maluchów i aut klasycznych oraz miłośnicy motoryzacji. Hitem tegorocznego wydarzenia będzie bicie rekordu świata w skoku motocyklem nad maluchami. Wjazd bezpłatny!
I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i IV Zlot Fiatów 126 i klasyków na Wieżycy

11:50
Kartuzy, Klasztorna 3
W niedzielę 26 maja w Kartuzach o godzinie 11.50, przy kolegiacie odbędzie się pełen atrakcji III Festyn Parafialny pn. "Podaruj Swe Serce". Dochód zostanie przeznaczony na budowę kartuskiego hospicjum.
III Festyn Parafialny "Podaruj Swe Serce"

15:30
Sulęczyno, scena plenerowa Gminnego Ośrodka Kultury
W niedziele 26 maja na scenie plenerowej GOKu w Sulęczynie odbędzie się Festyn Rodzinny. W programie występy artystyczne, zabawy, konkursy, grill oraz wiele innych atrakcji dla całych rodzin.
Festyn Rodzinny w Sulęczynie

16:00
Sierakowice, Drewniany Zabytkowy Kościół
Wójt Gminy Sierakowice z okazji Dnia Matki zaprasza na koncert Trzech Tenorów. Wystąpią Tomasz Furman, Sylwester Targosz-Szalonek, Romuald Spychalski oraz Anna Spychalska.
Koncert Trzech Tenorów z okazji Dnia Matki w Sierakowicach

19:00
Kartuzy, Galeria Refektarz
Kartuskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę 26 maja na godzinę 19 do Galerii Refektarz, gdzie odbędzie się koncert z okazji jubileuszu 20 - lecie chóru Kakofonia. Wstęp wolny
Koncert z okazji 20 - lecia chóru Kakofonia w Galerii Refektarz

 
Ośrodek Wypoczynkowy "Kormoran" w Sycowej Hucie
Koncert zespołu rockowego Sztywny Pal Azji, tradycyjna parada motocyklowa, potrawy z grilla, konkursy z nagrodami i świetna atmosfera. Tak organizatorzy zachęcają do udziału w dziewiątej odsłonie Pomorskiej Majówki Motocyklistów
IX Pomorska Majówka Motocyklistów
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd