sobota, 1 czerwca 2019 r.

09:00
Ostrzyce
Koło PZW nr 118 Somonino już po raz kolejny wraz z Klubem Wędkarstwa Sportowego "Kaszub" z Somonina z okazji Dnia Dziecka zaprasza do rywalizacji w łowieniu ryb w jeziorze Ostrzyckim.
Wędkarski Dzień Dziecka w Ostrzycach

09:00
Kiełpino, hala sportowo - widowiskowa
W sobotę w hali sportowo - widowiskowej w Kiełpinie odbędzie się Międzynarodowy Puchar Kaszub Memoriał Braci Pryczkowskich, Jana Kuczyńskiego, Damiana Metza w zapasach w stylu klasycznym i wolnym dziewcząt.
Międzynarodowy Puchar Kaszub w zapasach w Kiełpinie

10:00
Kartuzy, Rynek
Już w sobotę 1 czerwca rusza cykl rowerowych spotkań dla dzieci w wieku 8-13 lat, które potrafią jeździć na rowerze i chcą doskonalić swoją technikę jazdy w trudnych warunkach terenowych. Start o godzinie 10, na kartuskim rynku.
Kids Fun MTB w Kartuzach

15:00
Tuchlino, Szkoła Podstawowa
W sobotę 1 czerwca o godzinie 15 w Szkole Podstawowej w Tuchlinie odbędzie się jubileusz 35-lecia istnienia Zespołu Kaszubskiego "Tuchlińskie Skrzaty". W tym dniu swój benefis będzie obchodził również założyciel zespołu Jan Baske.
35-lecie Dziecięcego Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Tuchlińskie Skrzaty" w Tuchlinie

18:00
Żakowo, przy kapliczce
Na wspólne świętowanie Dnia Dziecka zaprasza sołectwo Żakowo. W programie między innymi ognisko z kiełbaskami, pokaz sprzętu strażackiego OSP i wiele innych atrakcji.
Dzień Dziecka w sołectwie Żakowo

 
Chmielno, GOKSiR, Gryfa Pomorskiego 20
W dniach 1 - 2 czerwca w Chmielnie odbędzie się Finał Wojewódzki 48. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej ,,Rodnô Mòwa". W tegorocznym finale uczestniczyć będą recytatorzy z dziesięciu powiatów Województwa Pomorskiego.
Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodnô Mòwa" w Chmielnie

 
Lubań, plac wystawowy PODR
To już w ten weekend! 1 i 2 czerwca w Lubaniu odbędą się XVIII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
XVIII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd